Runda finałowa zawodów o tytuł Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021. Zobacz zdjęcia

Piotr Bilski
Zakończyła się rywalizacja o tytuł Grudziądzki  Mistrz Kierownicy. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Maciej Smoleński z Automobilklubu Inowrocławskiego, drugie miejsce zajął Tomasz Rzepecki, a trzecie ex aequo Dariusz Szejerka i Kamil Zaroda (wszyscy trzej Automobilklub Grudziądz).
Zakończyła się rywalizacja o tytuł Grudziądzki Mistrz Kierownicy. W klasyfikacji generalnej zwyciężył Maciej Smoleński z Automobilklubu Inowrocławskiego, drugie miejsce zajął Tomasz Rzepecki, a trzecie ex aequo Dariusz Szejerka i Kamil Zaroda (wszyscy trzej Automobilklub Grudziądz). Nadesłane/ATG Grudziądz

Runda finałowa zawodów o tytuł Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021 rozegrana została w niedzielę. Kierowcy rywalizowali na ulicy Trynkowej, łączącej ul. Graniczną z ul. Lipową, w pobliżu Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Sigorski - Serocki, gdzie mieściła się baza imprezy.

Na cykl Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021 złożyły się trzy imprezy.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Maciej Smoleński (Automobilklub Inowrocławski). Drugie miejsce zajął Tomasz Rzepecki, a trzecie - z jednakową liczba punktów Dariusz Szejerka oraz Kamil Zaroda (obaj AT Grudziądz).

W poszczególnych klasach najlepszymi kierowcami cyklu Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2021byli: