https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Seniorzy po raz 3. będą obchodzić swoje święto w Ciechocinku

Krzysztof Górski
Krzysztof Górski
Jeszcze tylko dwa tygodnie pozostały do trzeciej odsłony ciechocińskiego Dnia Seniora. Impreza wystartuje w sobotę, 18 maja.

Święto łączące pokolenia to idea, którą przed trzema laty udało włączyć się do ciechocińskiego kalendarza imprez dzięki staraniom Miejskiej Rady Seniorów. Dzień zaczyna się od radosnej i kolorowej parady uczestników pod tęczowymi parasolkami, symbolem tego wydarzenia.

Tak świętowali w ubiegłym roku:

Mieszkańcy na długo zapamiętają imprezę łączącą pokolenia, której organizatorem była Miejska Rada Seniorów. Dźwięki dochodzące z muszli koncertowej słychać było w niemal całym Ciechocinku. Na scenie pojawili się uzdolnieni seniorzy, a także dzieci i młodzież. Przez cały dzień odbywały się też ciekawe rozgrywki, od szachów i brydża po petankę. Uczestnicy mogli również nauczyć się kręcenia słynna plastikową obręczą hula-hop bądź wziąć udział w efektywnym pokazie rzutu młotem szkockim.I Forum Seniora w Bydgoszczy [06.03.2018]

W Ciechocinku świętowali drugi Dzień Seniora [zdjęcia]

Większość atrakcji koncentruje się wokół muszli koncertowej w Parku Zdrojowym. Tam przez cały dzień występują lokalni artyści, a wokół odbywają się rozgrywki szachowe, turniej w petankę, efektowne pokazy ratownictwa czy rzutu młotem szkockim. Na stoiskach prezentują się organizacje senioralne z regionu i firmy gastronomiczne. Tegoroczny Dzień Seniora odbędzie się w sobotę, 18 maja. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy i turyści.

Flash INFO, odcinek 10- najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Maroko
Bardzo dobrze .Niech się ludzie bawią.Popieram.
G
Gość
Zabawne to zdjęcie !!!! VIP pod tęczowymi parasolami .
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska