https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Serial Pułapka - odcinek 1. Nowy miniserial w TVN. Co się wydarzyło?

MW-G, S, AIP
"Pułapka" to nowy serial TVN, który pojawi się w jesiennej ramówce. - Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego - czytamy w zapowiedzi pierwszego odcinka serialu.

"Pułapka" TVN - o czym będzie nowy serial?

Serial "Pułapka" to historia Olgi Sawickiej (w tej roli Agata Kulesza), autorki popularnych powieści kryminalnych. Szukając inspiracji do nowej książki, Olga trafia na reportaż telewizyjny o Zuzi, zaginionej podopiecznej domu dziecka. Zaintrygowana postanawia sama odwiedzić placówkę.

Pułapka - nowy serial TVN. O czym jest? [STRESZCZENIA ODCINKÓW

Uwagę Olgi zwraca Ewa (w tę postać wcieliła się Marianna Kowalewska) – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę. Nawet się nie spodziewa, że trafi w ten sposób w sam środek zagadki gorszej niż te z jej własnych powieści, odkryje przerażającą tajemnicę i uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo...

Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Ile mrocznych tajemnic kryje się w murach domu dziecka? Czy Olga Sawicka zdoła uciec przede demonami przeszłości i… przeżyć? Odpowiedzi na te pytania w nowym serialu TVN "Pułapka".

Marianna Kowalewska zagra u boku Agaty Kuleszy w nowym serialu TVN „Pułapka”. W kogo się wcieli?

Źródło:
TVN

Pułapka. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Nowy serial "Pułapka" powstał na podstawie sześcioodcinkowego scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Serial "Pułapka" odcinek 1 zobaczymy już w niedzielę 9 września o godz. 21:30 w TVN. Serial będzie liczył 6 odcinków.

Olga Sawicka (Agata Kulesza), autorka popularnych powieści kryminalnych, zmaga się z demonami przeszłości - traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną książką. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny: zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka.

Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Jej uwagę zwraca Ewa - wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. To spotkanie spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska