Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki WYNIKI na żywo. Loty narciarskie w Bad Mitterndorf w niedzielę - TABELA, KOLEJNOŚĆ 16. 02. 2020

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki dziś WYNIKI na żywo. Loty w Bad Mitterndorf transmisja online live. Skoki dzisiaj kto wygrał? Andrzej Banas / Polska Press
Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki WYNIKI na żywo. Loty narciarskie w Bad Mitterndorf w niedzielę - TABELA, KOLEJNOŚĆ. Loty narciarskie w Bad Mitterndorf transmisja online live. Skoki w niedzielę WYNIKI. Kto wygrał konkurs lotów w Bad Mitterndorf w niedzielę? To pierwsze w sezonie loty narciarskie. Skoki wyniki konkursu w niedzielę 16 lutego TABELA, KLASYFIKACJA. Liczymy na dalekie loty Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły, który wygrał konkurs w sobotę. Loty narciarskie w Bad Mitterndorf na żywo. Puchar Świata w skokach narciarskich Kulm 2020 wyniki. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki klasyfikacja generalna - sprawdź miejsca Polaków. W niedzielę 16 lutego drugi konkurs indywidualny w lotach narciarskiej w Bad Mitterndorf - podajemy wyniki na żywo. Skoki narciarskie 16 lutego WYNIKI live. Wyniki konkursu indywidualnego w Bad Mitterndorf. Kto wygrał skoki dziś?

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. Loty narciarskie w Bad Mitterndorf transmisja online live

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo

Loty w Bad Mitterndorf transmisja online. Najlepsza dziesiątka dostarczyła kibicom wielkich emocji. Najpierw Marius Lindvik poleciał aż 242 m, czyli otarł się o rekord skoczni Kulm, ale miał bardzo dużo punktów za wiatr. Chwilę później Ryoyu Kobayashi 242,5 ze skróconego rozbiegu. Kamil Stoch skoczył 232 m, ale miał doskonałe noty, słabsze warunki i był tuż tuż za Japończykiem. Polak jest czwarty, ale traci tylko 3,2 punkty do prowadzącego Stefan Krafta. Na mamucie to tyle co nic. Skoki na żywo.

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA, LOTÓW NARCIASKICH. PUCHAR NARODÓW I RANKING ZAROBKÓW SKOCZKÓW - SPRAWDŹ PO NIEDZIELNYM KONKURSIE W BAD MITTERNDORF!

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Skoki 16 lutego na żywo. Piotr Żyła tym razem chyba nie wygra - 223 m dało mu 9 miejsce na półmetku konkurs. Sensacją pierwszej serii było odpadnięcie Dawida Kubackiego - tylko 199 m po niespokojnym locie i słabym lądowaniu. To pierwszy taki konkurs Kubackiego od Engelbergu w ubiegłym roku. Mamy więc czterech Polaków w serii finałowej. Odpadł także Klemens Murańka - 201 m. Skoki dziś WYNIKI.

Skoki w niedzielę kto wygrał?

Skoki narciarskie WYNIKI/ W drugiej serii warunki były dużo słabsze, wiatr wiał w plecy skoczków. Dla nas nie była to udana seria. Kamil Stoch został puszczony w fatalnych warunkach i poleciał jedynie 159 m. Na dole mógł jedynie bezradnie rozłożyć ręce. Po skoku Socha jury zdecydowało ANULOWAĆ SERIĘ FINAŁOWĄ. To oznacza, że Kamil Stoch zajął 4. miejsce, a drugi konkurs w Bad Mitterndorf wygrał Stefan Kraft.

Kto wygrał loty w niedzielę?

Skoki dzisiaj WYNIKI. Z decyzji jury ucieszli się także pozostali Polacy. Piotr Żyła chyba za bardzo chciał, popełnił błąd na progu i 201 m. Słabiej skakali także Jakub Wolny - 205,5 i Aleksander Zniszczoł - 189,5 m. To oznacza, że po nieudanym konkursie w Bad Mitterndorf Żyła stracił prowadzenie w klasyfikacji generalnej lotów narciarskich, a Dawid Kubacki oddał trzecie miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata. Skoki 16 lutego WYNIKI.

Loty narciarskie 2020 klasyfikacja generalna, tabela, kolejność

 • 1. Stefan Kraft 160
 • 2. Timi Zajc 140
 • 3. Piotr Żyła 129
 • 4. Ryoyu Kobayashi 109
 • 5. Karl Geiger 90
 • 6. Kamil Stoch 86
 • 7. Anttii Aalto 64
 • 8. Robert Johansson 64
 • 9. Domen Prevc 51
 • 10. Johann Andre Forfang 51
Trwa głosowanie...

Kto wygra loty narciarskie w niedzielę?

Skoki na żywo w niedzielę

Skoki WYNIKI live. Za nami kwalifikacje do niedzielnego konkursu lotów w Bad Mitterndorf. Najlepszy w nich okazał się Ryoyu Kobayashi - 228,5, najdłuższą odległość uzyskał z kolei Domen Prevc - 231 m. Z Polaków najlepszy Kamil Stoch - 7 miejsce i 218 m. Bardzo ładnie zaprezentował się także Jakub Wolny - 223,5 m. Piotr Żyła skoczył spokojnie - 208,5 m. Z siedmiu Polaków odpadł w kwalifikacjach jedynie Andrzej Stękała po skoku 184,5 m. W dobrym towarzystwie, bo odpadli także Simon Ammann i Gregor Schlierenzauer, który miał duże problemy z podmuchem wiatru i zajął ostatnie miejsce. Skoki Bad Mitterndorf KULM 16 lutego transmisja online live.

Skoki dziś WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie Bad Mitterndorf w niedzielę live. Sobota dla Piotra Żyły, a niedziela? Z pewnością na walkę o podium liczą Kamil Soch i Dawid Kubacki, którzy także zaprezentowali dobrą formę w Bad Mitterndorf. - Postanowiłem, że nie będzie już półśrodków, tylko trochę więcej ryzyka. I to ryzyko się opłaciło - powiedział w sobotę Kamil Stoch po swoich drugim świetnym locie.

Skoki w niedzielę WYNIKI na żywo. Drugi konkurs na mamucie Kulm w niedzielę 16 lutego o godz. 11.00. Wcześniej o godz. 9.45 zaplanowano kwalifikacje. To będzie ważny test dla pozostałych kadrowiczów, bo w lotach narciarskich tylko czterdziestu skoczków kwalifikuje się do konkursu. U nas transmisja skoków na żywo.

Skoki dzisiaj na żywo

Skoki Bad Mitterndorf wyniki. W pierwszej serii Piotr Żyła potwierdził opinię świetnego lotnika - 225,5 m i po swoim skoku objął prowadzenie. Jak w piątek wiało za mało, tak w sobotę było momentami aż za spokojnie i skoczkowie mieli kłopot, żeby daleko odlecieć. Kamil Stoch spisał się nieco słabiej - 217,5 m. Słabszy od Żyły był także Ryoyu Kobayashi, za to Dawid Kubacki pobił go o pół metra, ale miał niższe noty i lepsze warunki, więc tym samym niższą notę. Żyłę zepchnął z fotela lidera dopiero Karl Geiger - 230 m. Stefan Kraft poleciał 224,5 m i dzięki wyższym notom on także wyprzedził naszego skoczka. Skoki WYNIKI online live.

KLASYFIKACJA PUCHARU ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW I LOTY NARCIARSKIE - SPRAWDŹ PO SKOKACH W BAD MITTERNDORF - KLIKNIJ!

Loty narciarskie WYNIKI na żywo

Skoki dzisiaj kto wygrał? W serii finałowej aż pięciu Polaków. Kubacki jest 6, Stoch 10, awansowali także Jakub Wolny - 211 m i Aleksander Zniszczoł - 197 m. To pierwsza taka sytuacja w Pucharze Świata w tym roku. Niespodzianką było odpadnięcie byłych mistrzów świata w lotach Petera Prevca i Simona Ammanna, nie awansował także Gregor Schlierenzauer. Skoki narciarskie wyniki live.

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki WYNIKI 15 lutego. Piotr Żyła najlepszy na mamucie Kulm w Bad Mitterndorf! Seria finałowa rozpoczęła się dla nas od rozczarowujących skoków Aleksandra Zniszczoła - 188 m i Jakuba Wolnego - 201 m, ale poprawił humory polskim kibicom Kamil Stoch - 231,5 m i prowadzenie. Dawid Kubacki miał 217 m, co nie dawało nadziei na podium, ale wystarczyło do awansu na 5 miejsce. Piotr Żyła skoczył 219,5 m, a to oznaczało pierwsze w sezonie podium dla naszego skoczka! Stefan Kraft 214,5 m, Karl Geiger też nie wytrzymał - 213 m i wypadł z podium. PIOTR ŻYŁA WYGRYWA SWÓJ DRUGI KONKURS W KARIERZE! Wyniki lotów w sobotę - sprawdź.

Piotr Żyła: - Nie wiem jak to zrobiłem. Jestem zaskoczony, po Willingen stwierdziłem, że trzeba zabrać się do pracy. Staram się jak najlepiej przygotować, ale także bawić się lotami.

Skoki na żywo - kto wygrał?

Skoki transmisja online live w niedzielę. Piotr Żyła prawie siedem lat czekał na drugie w karierze zwycięstwo Pucharu Świata. Sobota była także ważnym dniem dla Aleksandra Zniszczoła. Co prawda zajął ostatnie 30 miejsce w serii finałowej, ale ten jeden punkt do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata był dla niego pierwszym od ponad czterech lat. W niedzielę kolejne emocje na mamucie Kulm w Bad Mitterndorf. O godz. 9.45 kwalifikacje, o godz. 11.00 drugi indywidualny konkurs. Zapraszamy na relację online na żywo ze skoków narciarskich.

Skoki klasyfikacja generalna top 10

 • 1. Stefan Kraft 1173
 • 2. Karl Geiger 1095
 • 3. Dawid Kubacki 1045
 • 4. Ryoyu Kobayashi 965
 • 5. Marius Lindvik 713
 • 6. Kamil Stoch 709
 • 7. Stephan Leyhe 626
 • 8. Peter Prevc 539
 • 9. Daniel Andre Tande 534
 • 10. Piotr Żyła 496

Skoki 15 lutego transmisja na żywo

Skoki WYNIKI na żywo. W sobotę 15 lutego pogoda w Bad Mitterndorf jest znacznie lepsza, już tak nie wieje na skoczni w Kulm. W serii treningowej wielkie możliwości pokazał Piotr Żyła - 233,5 m było zdecydowanie najdalszym skokiem. Solidnie polecieli także Dawid Kubacki - 219 m i Kamil Stoch - 209,5 m. Konkurs indywidualny na mamucie w Kulm o godz. 11. Na liście startowej siedmiu Polaków. Skoki dziś transmisja online live.

Trwa głosowanie...

Kto wygra loty narciarskie w Bad Mitterndorf w sobotę?

Loty w Bad Mitterndorf - wyniki na żywo

Wielkie emocje na mamucie w Kulm od piątku 14 lutego. Ale czy wiatr nie zaszkodzi? AKTUALIZACJA. Z powodu pogody seria treningowa została przeniesiona na godz. 12.30. Dopiero po niej kwalifikacje, które będą zapewne nieco opóźnione. Na skoczni Kulm od rana wieje zbyt mocny wiatr. U nas transmisja online na żywo z lotów narciarskich w Bad Mitterndorf.

AKTUALIZACJA - godz. 12.00. Jury zawodów podjęło decyzję o odwołaniu skoków w piątek ze względu na silny wiatr. W sobotę 15 lutego seria próbna zaplanowana na 9.45, a o godz. 11.00 ma rozpocząć się pierwszy konkurs w Bad Mitterndorf. Bez kwalifikacji i z udziałem 53 skoczków. Skoki narciarskie na żywo.

Skoki WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie transmisja online. Kto okaże się w tym roku królem mamuciej skoczni Kulm w Bad Mitterndorf? Głównym faworytem pierwszych w sezonie konkursów Pucharu Świata jest lidera Pucharu Świata Stefan Kraft. Austriak to rekordzista świata w locie narciarskim. W 2017 roku na mamucie w Vikersund w Norwegii poleciał aż 253,5 m. Świetnymi lotnikami są jednak także Norwegowie z Robertem Johanssonem na czele, który jest jednym z pięciu skoczków w historii, którzy przekroczyli 250 metrów w powietrzu. Skoki dziś kto wygrał?

KLASYFIKACJA GENERALNA PUCHARU ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, KLASYFIKACJA ZAROBKÓW - KLIKNIJ I SPRAWDŹ RANKINGI PO KONKURSIE W WILLINGEN!

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki narciarskie WYNIKI live

Skoki transmisja online na żywo. Rekordzistą Polski w lotach narciarskich jest Kamil Stoch, który w 2017 roku w Planicy skoczył 251,5 m, co było przez chwilę rekordem skoczni. Drugie miejsce zajmuje Piotr Żyła, który świetnie czuje się na mamutach, a jego najlepszy wynik to 248. Dopiero piąty w polskiej klasyfikacji, jeszcze za Maciejem Kotem i Jakubem Wolnym, jest Dawid Kubacki. Jego rekord to 236,5 m. Loty narciarskie WYNIKI dzisiaj.

TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20. KIEDY NASTĘPNY KONKURS?

Skoki Bad Mitterndorf program - o której godzinie loty narciarskie?

piątek 14 lutego

 • 12:30 oficjalny trening - odwołany
 • ok. 13:30 kwalifikacje - odwołane

sobota, 15 lutego

 • 9:45 seria próbna
 • 11:00 konkurs indywidualny

niedziela 16 lutego

 • 9.45 kwalifikacje
 • 11.00 konkurs indywidualny

Skoki Bad Mitterndorf Kulm WYNIKI

Skoki kto wygrał dzisiaj? Trzeci skoczek Pucharu Świata musi się bronić przed naporem Ryoyu Kobayashiego w klasyfikacji generalnej sezonu 2019/20. Tymczasem tydzień wcześniej w Willingen zaliczył jeden ze słabszych startów w tym sezonie. Czy to objaw kryzysu? - Moje skoki były może trochę niespokojne. Brakowało wiatru, by odlecieć. W każdym skoku niby było okej, ale brakowało tych podmuchów. Załamywać się nie mam zamiaru, bo wiem, że potrafię dobrze skakać. Takie dni się zdarzają - podsumował Kubacki swoje skoki w Willingen. Skoki narciarskie transmisja online na żywo.

Loty narciarskie - 10 najdłuższych skoków w historii

 • 1. Stefan Kraft 235,5 m
 • 2. Robert Johansson i Ryoyu Kobayashi 252 m
 • 3. Anders Flannemel i Kamil Stoch 251,5 m
 • 4. Peter Prevc 250 m
 • 5. Andreas Stjernen 249 m
 • 6. Kenneth Gngnes 248,5 m
 • 7. Markus Eisenbichler i Piotr Żyła 248 m
 • 8. Tilen Bartol 247,5 m
 • 9. Johan Remen Evensen 246,5 m
 • 10. Ernest Prislic 246 m

Dawid Kubacki: Załamywać się nie mam zamiaru, bo wiem, że potrafię dobrze skakać.

Skoki transmisja online live

Wyniki skoków narciarskich dzisiaj. Na dwa pierwsze konkursy Pucharu Świata w lotach trener Michal Dolezal zabiera taką samą kadrę, jaka rywalizowała ostatnio w Willingen. W szczęśliwej siódemce znaleźli się Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Andrzej Stękała i Klemens Murańka. Maciej Kot i Stefan Hula ponownie będą rywalizować w Pucharze Kontynentalnym. Skoki narciarskie WYNIKI na żywo.

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

PIERWSZE W SEZONIE LOTY NARCIARSKIE - PROGRAM, TRANSMISJA TELEWIZYJNE

Skoki transmisja live z lotów narciarskich

Skoki na żywo - tabela, kolejność. Po wietrznym weekendzie w Willingen znowu może być nerwowo na skoczni. Już na początku tygodnia organizatorzy konkursów w Bad Mitterndorf zdecydowali się zmienić godziny na wcześniejsze w obawie przed wiatrem. Skoki 14 lutego na żywo WYNIKI.

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo. W Bad Mittendorf odbędą się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich. W Austrii wystąpi siedmiu Polaków

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.