Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. KONIEC SEZONU! Raw Air dla Stocha, Kraft wygrywa Puchar Świata. Skoki Raw Air transmisja live [13.03.2020]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki w Oslo transmisja online live. Skoki dziś kto wygrał? Pawel Relikowski / Andrzej Banaś
SKOKI ODWOŁANE! Nie będzie już konkursów Raw Air, znamy klasyfikację generalną Pucharu Świata! Kamil Stoch najlepszy w Raw Air 2020! Skoki dziś WYNIKI na żywo. Raw Air 2020 na żywo. Kto wygrał skoki w Trondheim w czwartek? Konkurs indywidualny w Trondheim na żywo. Kamil Stoch jednym z wielkich faworytów skoków Raw Air w Trondheim. Skoki indywidualne w Trondheim 12 marca transmisja online live. Skoki Raw Air 2020 dziś kto wygrał? Konkurs indywidualny Raw Air w czwartek w Trondheim 2020 na żywo. Skoki w czwartek WYNIKI. Skoki wyniki konkursu dzisiaj TABELA, KLASYFIKACJA. To trzeci przystanek Raw Air 2020: w środę prolog, w czwartek konkurs w Trondheim. Skoki na żywo. Liczymy na podium polskich skoczków. Skoki narciarskie w Trondheim transmisja na żywo. Puchar Świata w skokach narciarskich Raw Air 2020 wyniki live. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki klasyfikacja generalna - sprawdź miejsca Polaków. Konkurs w Trondheim - podajemy wyniki na żywo. Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI live. Wyniki konkursu skoków w Trondheim. Raw Air 2020 wyniki na żywo. Kto wygrał skoki dziś?

Skoki WYNIKI na żywo. Skoki w Trondheim transmisja online live - czwartek 12. 03. 2020

Skoki dziś kto wygrał?

AKTUALIZACJA, godz. 14.20. Decyzją władz Norwegii w czwartek od godz. 18.00 wszystkie imprezy sportowe zostają odwołane. To znaczy, że na pewno nie będzie lotów w Vikersund, a FIS podjął decyzję, że w Trondheim konkurs także NIE ODBĘDZIE SIĘ! W takiej sytuacji zwycięzcą Pucharu Świata został Stefan Kraft, Austriak zgarnął także małą Kryształową Kulę za loty narciarskie. Dawid Kubacki 4 w Pucharze Świata, Piotr Żyła trzeci w lotach narciarskich, Polska 4 w Pucharze Narodów. Sprawdźcie klasyfikację generalną Pucharu Świata w skokach. Skoki narciarskie WYNIKI na żywo.

KOŃCOWE KLASYFIKACJE SEZONU SKOKÓW NARCIARSKICH! PUCHAR ŚWIATA, LOTY NARCIARSKIE, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW >>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ<<<

Skoki dziś WYNIKI

Puchar Świata w skokach odwołany. Zwycięzcą Raw Air 2020 został więc Kamil Stoch! To jego drugi triumf 4-letniej historii tego cyklu, w nagrodę dostanie premię 60 tys. euro. Mniej zadowolony może być Dawid Kubacki, który ostatecznie przegrał z Ryoyu Kobayashim wyścig o podium Pucharu Świata, zadecydował o tym prolog w Trondheim w środę. Obchodzący w czwartek 30 urodziny Kubacki może być zadowolony, bo przecież wygrał wcześniej Turniej Czterech Skoczni. Skoki kto wygrał?

Skoki dziś na żywo

Kto wygrał skoki w Trondheim? W tym sezonie więcej skoków narciarskich już nie będzie. Zapadła decyzja, że zaplanowane na kolejny weekend mistrzostwa świata w lotach w Planicy zostaną rozegrane dopiero w przyszłym sezonie. Odwołane zostały także ostatnie zawody pań w Rosji.

Skoki dziś na żywo

Skoki Raw Air transmisja online. W czwartek zaplanowano konkurs indywidualny w Trondheim. Ale czy się odbędzie? Na godz. 14.00 zaplanowano konferencję prasową premiera Norwegii i tam mogą zostać ogłoszone decyzje także dla sportu.

Niewykluczone, że sezon Pucharu Świata się dziś zakończy

. Bardzo prawdopodobne jest także odwołanie mistrzostw świata w lotach w Planicy. Kto wygrał skoki w czwartek?

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Piotr Żyła drugi w prologu Raw Air w Trondheim. Polak skoczył 135 m i przegrał jedynie z Ryoyu Kobayashim, który skoczył tak samo, ale z niższej belki startowej. Dawid Kubacki był 9 (127 m), Kamil Stoch 10 (129 m), ale utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej Raw Air 2020. Do konkursu w czwartek zakwalifikowali się wszyscy Polacy: Dziś w Trondheim o punkty Pucharu Świata będą walczyć także Aleksander Zniszczoł (129 m), Maciej Kot (126 m), Paweł Wąsek (123,5 m) i Jakub Wolny (123 m). Raw Air prolog w Trondheim WYNIKI.

Najdłuższy skok dnia oddał Stephan Leyhe, ale upadł groźnie na zeskoku i skocznie w Trondheim opuścił na noszach.

KAMIL STOCH NA CZELE! KLASYFIKACJA GENERALNA RAW AIR 2020 PO PROLOGU W TRONDHEIM >>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ<<<

Skoki dziś na żywo

Skoki Trondheim WYNIKI. Przed nami trzeci przystanek Raw Air 2020 i kolejna skocznia, na której świetnie czuje się Kamil Stoch. Lider Raw Air po ośmiu z szesnastu serii wygrywał w Trondheim dwa razy w karierze, po raz ostatni w 2018 roku, żaden z jego rywali nie może się tym pochwalić. Kamil Stoch jest także rekordzistą skoczni Granasen, 15 marca 2018 roku poleciał 146 m. W czwartek zaplanowano prolog o godz. 17.15. U nas transmisja online live ze skoków narciarskich.

Decyzją władz norweskich dwa ostatnie etapy Raw Air 2020 w Trondheim i Vikersund odbędą się bez udziału kibiców na skoczniach.

Skoki Trondheim program - WYNIKI na żywo

środa, 11 marca

 • 15:30 - Oficjalny trening
 • 17:15 - prolog Raw Air

czwartek, 12 marca

 • 16:00 - seria próba
 • 17:00 - Konkurs indywidualny Raw Air

Skoki na żywo

Wyniki skoków dziś w Lillehammer. Świetne skoki Polaków w pierwszej serii. Przy bardzo kapryśnym wietrze ważne było szczęście. Dawid Kubacki poleciał 134,5, a Kamil Stoch już w gorszych warunkach 131,5 m. Polacy zajmują odpowiednio 2 i 3 miejsce, przegrywają jedynie z Timi Zajcem. Słabo spisali się Stefan Kraft i Karl Geiger, którzy są w trzeciej dziesiątce. Austriak mógł dziś zapewnić sobie zwycięstwo w Pucharze Świata, ale na pewno nie takimi skokami. W serii finałowej zobaczymy także Piotra Żyłę i Macieja Kota. Jest szansa na pierwsze podium dla Polski w Raw Air 2020! Skoki dziś kto wygrał?

PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW SKOCZKÓW PO KONKURSIE W LILLEHAMMER - >>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ KLASYFIKACJE<<<

Skoki dziś kto wygrał

Skoki WYNIKI we wtorek. KAMIL STOCH WYGRAŁ KONKURS W LILLEHAMMER. 36 zwycięstwo (dogonił czwartego Jane Ahonena w rankingu wszech czasów), 71 podium w karierze i prowadzenie w klasyfikacji generalnej Raw Air. Polak w serii finałowej znokautował rywali -139,5 m! Kamil Stoch podium podzielił z dwójką Słoweńców: Zigą Jelarem i Timi Zajcem. Dawid Kubacki nie utrzymał miejsca na podium: skoczył nieźle 131,5 m, ale miał bardzo sprzyjający wiatr. Ostatecznie zajął 8 miejsce., 26 Piotr Żyła, 28 Maciej Kot. Skoki dziś kto wygrał?

Kamil Stoch: - Rozkręcałem się dziś, w kwalifikacjach skok był spóźniony, ale ten ostatni to już odpalona rakieta. Wszystko dla mnie dobrze się poukładało tego dnia.

Skoki dzisiaj WYNIKI

Trochę mniej zadowolony był Dawid Kubacki. - Znowu jeden dobry skok - kręcił głową. - I tak mogę być jednak zadowolony, ale wciąż czeka mnie dużo pracy w kolejnych dniach. Mały plusik bym sobie postawił - powiedział przed kamerami Eurosportu. Kto wygrał skoki w Raw Air Lillehammer?

KAMIL STOCH LIDEREM! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ RAW AIR 2020 >>>KLIKNIJ<<<

Skoki dziś na żywo

Skoki WYNIKI live. We wtorek sądny dzień w Raw Air 2020. Tego dnia zostaną rozegrane na skoczni w Lillehammer aż trzy punktowane serie. Najpierw przełożony z poniedziałku prolog o godz. 15.45, o godz. 17.00 konkurs indywidualny. To wielka szansa dla faworytów całego cyklu, w tym Kamila Stocha, któremu w poniedziałek zabrakło szczęścia w finałowej serii. Do reprezentacji Polski dołączy dziś Paweł Wąsek. Zapraszamy na transmisję online live ze skoków narciarskich.

KTO PROWADZI W RAW AIR 2020? KTÓRE MIEJSCE ZAJMUJE KAMIL STOCH. SPRAWDŹ KLASYFIKACJE GENERALNA CYKLU PO LILLEHAMMER! >>>KLIKNIJ<<<

Skoki Raw Air na żywo

Skoki w Lillehammer live. Za nami pierwsza seria i mieszane nastroje polskich kibiców. Kamil Stoch potwierdził formę z treningów - 135 m w świetnym stylu i traci niewiele do lidera Marcusa Eisenbichlera. Kamil Stoch w tym momencie prowadzi w Raw Air 2020! Dawid Kubacki za to jedynie 122,5 m i z trudem zmieścił się w finałowej trzydziestce. Piotr Żyła także nie zachwycił - 124 m i zajmuje 21 miejsce, a także wypadł z top 10 klasyfikacji generalnej Raw Air 2020. W serii finałowej nie zobaczymy Jakuba Wolnego (114 m) i Macieja Kota (112 m). Skoki dziś na żywo.

PUCHAR ŚWIATA, PUCHAR NARODÓW, RANKING ZAROBKÓW SKOCZKÓW PO KONKURSIE W LILLEHAMMER - >>>KLIKNIJ I SPRAWDŹ KLASYFIKACJE<<<

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki Lillehammer WYNIKI. W serii finałowej figle sprawiał wiatr. Czołówka skakała już z wiatrem w plecy, z którym nie poradził sobie choćby Ryoyu Kobayashi. Kamil Stoch w bardzo złych warunkach 121 m, aż 12 punktów dodanych za wiatr, ale jednak spadł z podium na 7 miejsce. Najlepszy w Lillehammer Perer Prevc (na swoje 23 zwycięstwo w Pucharze Świata czekał trzy lata), drugi Marcus Eisenbichler i trzeci Stephan Leyhe, któremu dmuchnęło pod narty. W drugiej serii poprawili się Piotr Żyła (130 m) i Dawid Kubacki (131,5 m), ale straty były zbyt duże i obaj pozostali w trzeciej dziesiątce. Nowy liderem Raw Air 2020 Marius Lindvik, ale różnice w czołówce niewielkie. Kto wygrał skoki w Lillehammer.?

Skoki dziś kto wygrał?

Kamil Stoch: - Zadanie wykonałem, żałuje jedynie lądowania, brakowało ładnego wykończenia. Te warunki dla mnie były bardzo złe, chcę poczekać jeszcze na opinię trenera.

Skoki dzisiaj na żywo

Skoki Lillehammer WYNIKI. Za nami dwie serie treningowe. Bardzo dobre skoki Polaków. Kamil Stoch skoczył 128,5 i 135,5 m (druga odległość dnia), Piotr Żyła 99,5, ale potem 135 m, a Dawid Kubacki 121 i 123 m. Najdalszy skok na treningach należał do Petera Prevca - 141 m. Skoki dziś kto wygrał?

Kamil Stoch dla Eurosportu: - Czasami za bardzo chcę. Czekam z optymizmem na konkurs, ale nie robię sobie specjalnych nadziei. Zaczyna mi się skakać powtarzalnie i tego chcę się trzymać.

Skoki na żywo. W oczekiwaniu na konkurs w Lillehammer mamy wieści ze Słowenii. Rząd postanowił, że mistrzostwa świata w lotach zostaną rozegrane, ale bez udziału publiczności. Zawody zwieńczą sezon skoków narciarskich i odbędą się 22-24 marca.

Skoki w Lillehammer na żywo

Skoki transmisja online live. Przed nami drugi przystanek Raw Air 2020. Po odwołanym konkursie w Oslo w niedzielę skoczkowie musieli szybko się spakować i pojechać prawie 200 km na północ Norwegii do Lillehammer. Tam w poniedziałek zostanie rozegrany dodatkowy konkurs, a we wtorek prolog i drugi konkurs. W sumie pięć serii i do zdobycia mnóstwo punktów do klasyfikacji generalnej Raw Air 2020. Kto wygrał skoki dziś w Lillehammer?

Skoki dziś transmisja online live

Skoki w poniedziałek kto wygrał? Skoczkowie będą rywalizować na Lysgardsbakken. To wybudowany w latach 80. kompleks na który składają się dwie skocznie: K90 i K123. Wiele sobie z pewnością obiecuje Kamil Stoch, który w Lillehammer wygrywał konkursy w 2016 i 2018 roku. W obu wypadkach wyprzedzał na podium Polaków, bo drugie miejsca zajmowali Maciej Kot i Dawid Kubacki. Warto jednak wiedzieć, że to jedyne polskie zwycięstwa zimą na skoczni Lysgardsbakken. Skoki na żywo

Skoki w Lillehammer - WYNIKI NA ŻYWO

Poniedziałek, 9 marca

 • 14:45 - Oficjalny trening
 • 17:15 - Konkurs z udziałem 50 skoczków odwołanego konkursu w Oslo

Wtorek, 10 marca

 • 15:45 - Prolog (kwalifikacje)
 • 17:00 - Konkurs indywidualny

Raw Air 2020 klasyfikacja generalna

 • 1. Constantin Schmid 380,4
 • 2. Marius Lindvik 379,5
 • 3. Ziga Jelar 378,9
 • 4. Stefan Kraft 377,0
 • 5. Johann Andre Forfang 376,1
 • 6. Ryoyu Kobayashi 373,4
 • 7. Kamil Stoch 371,9
 • 8. Daniel Ander Tande 369,3
 • 9. Piotr Żyła 368,9
 • 10. Stephan Leyhe 367,8

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo

Skoki w poniedziałek. Aktualizacja, godz. 16.40. PILNE!Konkurs indywidualny w Oslo odwołany z powodu trudnych warunków na skoczni! Kolejny etap Raw Air 2020 to Lillehammer w poniedziałek. Tam prognozy pogody są bardziej optymistyczne. Niewykluczone, że konkursy także będą zamknięte dla kibiców. Dziennikarz Eurosportu Kacper Merk poinformował, że blisko Lillehammer wykryto kolejne w Norwegii ognisko koronawirusa. Skoki dzisiaj WYNIKI.

Konkurs z Oslo ma się odbyć w poniedziałek w Lillehammer zamiast prologu o godz. 17.30.

Skoki w poniedziałek na żywo

Skoki dzisiaj WYNIKI. W niedzielę zaplanowano pierwszy w Raw Air 2020 konkurs indywidualny. Jednym z faworytów Kamil Stoch, który w konkursie drużynowym w sobotę był jednym z najlepszych skoczków. Czy jednak będzie miał okazję walczyć o podium? Sprawdziły się fatalne prognozy pogody dla Oslo, wieje silny wiatr i pada deszcze ze śniegiem. O godz. 11.00 zebrało się jury zawodów, czekamy na decyzję. Konkurs ma się rozpocząć o godz. 14.30. U nas transmisja online live ze skoków w Oslo.

Skoki WYNIKI na żywo

JEST DECYZJA JURY. Seria próbna odwołana. Konkurs indywidualny na dużej skoczni w Oslo ograniczony do jednej serii, godzina zmieniona na 16.30, gdy warunki mają być już nieco lepsze. AKTUALIZACJA. Na godz. 16.25 zaplanowano kolejne zebranie jury. Problemem teraz jest bojoro wody na zeskoku. Konkurs na razie przesunięty na godz. 17.00. Skoki dzisiaj na żywo.

Skoki dzisiaj kto wygrał?

AKTUALIZACJA. Informacja z ostatniej chwili! Paweł Wąsek dołączy do reprezentacji Polski na turniej Raw Air 2020 od konkursu w Lillehammer. Zastąpi kontuzjowanego Klemensa Murańkę. Wąsek w weekend stanął na podium konkursu Pucharu Kontynentalnego w Lahti. Skoki narciarskie na żywo.

Skoki Raw Air - w oczekiwaniu na decyzję jury życzenia skoczków dla pań na całym świecie

Skoki na żywo dzisiaj

Kto wygrał konkurs drużynowy w Oslo? Polska na 3 miejscu w połowie konkursu. Rozpoczął w świetnym stylu Piotr Żyła - 129 m. Maciej Kot skoczył za to nieco słabiej niż w prologu dzień wcześniej - 115 m. Kamil Stoch znowu znakomicie - 130 m, a na koniec Dawid Kubacki poleciał 124 m. W sumie to dało Polakom nam trzecie miejsce na półmetku konkursu w Oslo. Niestety, prowadzą Norwegowie, czyli nasi bezpośredni rywale w walce o podium Pucharu Narodów. Do gospodarzy tracimy prawie 23 punkty, do drugich Niemców niespełna 15 punktów. Skoki WYNIKI live.

DWÓCH POLAKÓW W DZIESIĄTCE! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ RAW AIR 2020 PO KONKURSIE DRUŻYNOWYM >>>KLIKJNIJ<<<

Skoki drużynowo w Oslo WYNIKI

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo. W drugiej serii znowu kapitalny skok Kamila Stocha - 133 m, który tym razem trafiał na dobre warunki. To był ważny skok, bo po próbach Piotra Żyły (124 m) i Macieja Kota (123 m) podium zaczęło nam się wymykać. Przed ostatnią serią traciliśmy 5 punktów do trzeciej Słowenii i mieliśmy 0,5 punktu przewagi nad piątą Japonią. Wszystko więc zależało od Dawida Kubackiego. Ten skoczył najlepiej od początku Raw Air 2020 - 134,5 m! Chwilę później Peter Prevc skoczył 133 m i Słoweńcy jednak odebrali nam podium. Skoki drużynowe kto wygrał w Oslo.

Skoki dzisiaj kto wygrał?

Skoki w sobotę WYNIKI. To trzeci kolejny konkurs drużynowy bez podium dla Polski i czas się chyba pogodzić, że w trójce Pucharu Narodów także nas nie będzie. Najlepsi w Oslo Norwegowie, którzy odnoszą pierwsze zwycięstwo drużynowe w tym sezonie, ale jednocześnie trzecie z rzędu na skoczni w Oslo, drugie miejsce dla Niemców. Nam na pocieszenie zostają dobre indywidualne skoki Polaków, Kamil Stoch drugi w nieoficjalnej klasyfikacji, jedynie za Forfangiem. Skoki Raw Air WYNIKI.

Dawid Kubacki dla Eurosportu: Ten ostatni skok był już fajny. Poprawiły mi się warunki, ale też oswoiłem się ze skocznią w Oslo, bo wcześniej trochę się z nią męczyłem. Szkoda, że zabrakło tak niewiele do podium.

Skoki w sobotę na żywo

Wyniki konkursu drużynowego w Oslo. Przed nami piąty w sezonie konkurs drużynowy w Pucharze Świata, który dla nas jest już chyba ostatnią szansą, aby zachować szanse na podium w Pucharze Narodów. Do tej pory Polska wygrała jeden konkurs w Klingenthal. W Wiśle na inaugurację sezonu było trzecie miejsce, a dwa ostatnie już bez podium: 5 miejsce w Zakopanem i dopiero 6 w Lahti. Po raz pierwszy w sezonie wystartuje w drużynie Maciej Kot, a oprócz niego Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Dokładnie w takim samym składzie Polska zajęła 3 miejsce w Oslo w 2017 roku. Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo.

Skoki na żywo

Seria próbna wypadła obiecująco. Polska najlepsza w klasyfikacji drużynowej: Piotr Żyła 128,5 m, Kamil Stoch - 124 m, Dawid Kubacki - 120,5 m i Maciej Kot - 119,5. Liczymy dziś na podium biało-czerwonych w Oslo. Początek konkursu o godz. 15.15. Skoki drużynowe WYNIKI na żywo.

Trwa głosowanie...

Dla kogo konkurs drużynowy w Oslo w sobotę?

Skoki WYNIKI dziś

Raw Air wyniki. Prolog Raw Air 2020 nieco rozczarowujący dla polskich kibiców. W kwalifikacjach do niedzielnego konkursu przebiło się pięciu naszych skoczków, ale jedynie Piotr Żyła znalazł się w dziesiątce (126 m i 5. miejsce). Maciej Kot udowodnił, że ostatnie wyniki w Pucharze Kontynentalnym nie były przypadkowe - 129 m i pewny awans do konkursu. Skoki Raw Air kto wygrał?

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki wyniki na żywo. Poniżej oczekiwań spisali się Kamil Stoch i Dawid Kubacki, którzy lepiej skakali na treningach. W kwalifikacjach osiągnęli odpowiednio 120 i 117,5 m. Do konkursu zakwalifikował się także Jakub Wolny. Z Polaków zawiódł Aleksander Zniszczoł - 117 m i nie zobaczymy go w niedzielę. W sobotę konkurs drużynowy i szansa na rewanż za 6. miejsce w Lahti. W polskim składzie Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Maciej Kot. Początek o godz. 15.15.

Skoki dzisiaj na żywo

Raw Air 2020 WYNIKI. W piątek 6 marca pierwsza z dziesięciu punktowanych serii. To prolog i zarazem kwalifikacje do niedzielnego konkursu na skoczni Holmenkollbakken. Na liście startowej sześciu Polaków. Czy ktoś zatrzyma Stefana Krafta? Transmisja online live z serii treningowej o godz. 17.00 i prologu o godz. 19.30 - zapraszamy skoki na żywo.

AKTUALIZACJA. Bardzo dobre skoki Polaków w serii treningowej. Dawid Kubacki 127,5 m, był słabszy jedynie od Norwega Andersa Haare (130 m) i Marcusa Eisenbichlera (128 m). Dobrą formę pokazali także Maciej Kot 125,5 m, KamiL Soch 124 m i Piotr Żyła 122,5 m. Wszyscy skakali dalej niż choćby Stefan Kraft czy Karol Geiger. W drugiej serii treningowej najlepszy z Polaków Żyła - 129,5 m.

Skoki wyniki live

AKTUALIZACJA. Klemens Murańka wypada ze składu na konkursy w Oslo z powodu kontuzji nadgarstka. Raw Air 2020 rozpocznie w piątek sześciu polskich skoczków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Maciej Kot i Aleksander Zniszczoł. W piątek 6 marca trening o godz. 17.00 i prolog o godz. 19.30. Zapraszamy na transmisję online live ze skoków narciarskich.

TERMINARZ, GODZINY, NAGRODY FINANSOWE - WSZYSTKO O RAW AIR 2020 - SPRAWDŹ!

Skoki transmisja online na żywo

AKTUALIZACJA, 5 marca. Skoki narciarskie w Oslo bez kibiców! Taka decyzję podjęli organizatorzy ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa. W weekend spodziewano się podczas tradycyjnego festiwalu sportów zimowych około 100 tysięcy kibiców. "Areny narciarskie zostaną zamknięte dla publiczności. Odradzamy także wszystkim zwiedzanie miasta poza kompleksem w ten weekend" - poinformowali w czwartek organizatorzy z Oslo. Skoki na żywo WYNIKI Raw Air 2020.

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki wyniki na żywo

Skoki dzisiaj kto wygrał? Po nieudanym weekend w Lahti liczymy na rewanż polskich skoczków. Raw Air 2020 to już ostatnia odsłona Pucharu Świata w tym sezonie. Po ostatnim konkursie w Vikersund 15 marca zostaną nam już tylko mistrzostwa świata w lotach w Planicy. O ile nie zostaną odwołane z powodu koronawirusa, bo takie zagrożenie wciąż istnieje. Pierwsze emocje w Raw Air 2020 już w piątek 6 marca. Skoki narciarskie transmisja online od godz. 17.00.

KTO NAJWIĘCEJ ZAROBIŁ W PUCHARZE ŚWIATA? KTO PROWADZI W PUCHARZE NARODÓW - SPRAWDŹCIE WSZYSTKIE KLASYFIKACJE

Skoki dziś live

Wyniki skoków narciarskich. Ostatnie wyniki skoczków narciarskich nieco zaniepokoiły polskich kibiców. Od niespodziewanego zwycięstwa Piotra Żyły w Bad Mitterndorf mamy za sobą sześć kolejnych konkursów bez miejsca na podium dla Polaka. To pierwsza taka seria w tym sezonie Pucharu Świata. Trener Michal Dolezal jest jednak dobrej myśli. - Dawid jest blisko swoich najlepszych skoków. Kamil wprowadza małą zmianę w ruszaniu z belki, Piotr musi skakać na luzie, jak w niedzielę w Lahti - powiedział Czech w wywiadzie dla sport.pl i dodał, że testy fizyczne wypadają bardzo dobrze. Skoki Raw Air na żywo.

Raw Air Oslo - skoki wyniki na żywo

piątek 6 marca

 • 17:00 oficjalny trening
 • 19:30 kwalifikacje, prolog Raw Air

sobota, 7 marca

 • 14:00 seria próbna
 • 15:15 konkurs drużynowy

niedziela 8 marca

 • 14.30 konkurs indywidualny

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Skoki WYNIKI na żywo. W Raw Air Kamil Stoch już raz wygrywał, był najlepszy w 2018 roku, ustanawiając przy okazji rekord punktowy imprezy. Obok Polaka tylko Stefan Kraft i Robert Johansson mają na koncie po dwa miejsca na podium w klasyfikacji generalnej Raw Air. Kamil Stoch jest jednak bezkonkurencyjny w wygranych konkursach i prologach. W ciągu trzech lat triumfował aż dziesięć razy. Jako jedyny prowadził w klasyfikacji od pierwszej do ostatniej serii i jako jedyny wygrał wszystkie prologi w jednej edycji. Puchar Świata w skokach live online.

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PLANICY WIELKIM FINAŁEM - CAŁY TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA >>>KLIKNIJ<<<

Skoki transmisja live

Skoki kto wygrał? Cykl Raw Air to sześć konkursów na skoczniach w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund. Do tego cztery serie kwalifikacyjne, zwane prologami, które także zaliczane są do klasyfikacji generalnej Raw Air 2020. Na najlepszą trójkę w norweskim cyklu zeka 100 tysięcy euro do podziału. Niezwykle ważna jest odporność fizyczna, bo skoczkowie nie będą mieli ani jednego dnia wolnego, a do pokonania z konkursu na konkurs prawie 1000 kilometrów. Wyniki skoków na żywo.

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna, tabela - 1 marca

 • 1. Stefan Kraft 1613
 • 2. Karl Geiger 1495
 • 3. Dawid Kubacki 1131
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1099
 • 5. Kamil Stoch 895
 • 6. Marius Lindvik 834
 • 7. Stephan Leyhe 828
 • 8. Daniel Andre Tande 695
 • 9. Peter Prevc 644
 • 10. Piotr Żyła 604

Skoki WYNIKI na żywo. Fani skoków narciarskich mogą odetchnąć z ulgą. Cykl Raw Air ma się odbyć zgodnie z planem. "Norweska federacja ściśle monitoruje rozwój koronawirusa"

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

W
Waldi

Gratuluje Peterowi Prevcowi jak i każdemu innemu zawodnikowi wygranej w konkursie.

W
Waldi

Bardzo żałuje że Polacy nie mogą coś się przebić i po świetnych skokach Dawida Kubackiego po których stawał na podium nie tak dawno jednak od dłuższego czasu Polacy jedynie ocierają się o Podium tak jak dziś Kamil Stoch który po pierwszej serii był drugi a potem niestety spadł na siódme miejsce i niestety znów wygrał zawodnik z innego kraju w tym przypadku Peter Prevc tym razem.

Mam jednak nadzieje że w końcówce tego sezonu Polacy jednak pokażą pazur i wygrają.

Mam ogromny też żal do Polskiego Związku Skoków Narciarskich że nawet nie Próbowano Zatrzymać w Naszej Kadrze Trenera Stefana Horngachera który uważam szkolił naszych zawodników na najwyższym poziomie jak teraz reprezentacje Niemiec może postawienie Na Michela Doleżala który jest aktualnym Trenerem Polskiej Drużyny w skokach Narciarskich było złym pomysłem tego nie wiem jednak wolałem Trenera Horngachera w roli naszego Szkoleniowca i gdyby nawet on po negocjacjach odszedł z pracy w naszej Drużynie to by przy najmniej związek narciarski wiedział że zrobił wszystko aby zatrzymać Trenera Horngachera w naszej drużynie a tak mam wrażenie że nie uczyniono zbyt wiele aby go zatrzymać w pracy w Reprezentacji Polski w skokach Narciarskich a szkoda wielka .

G
Gość

skoki oglądajcie na stronie: http://forom.pl/skoki

G
Gość

skoki oglądajcie na stronie: http://forom.pl/skoki

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3