Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki WYNIKI 12 stycznia. Puchar Świata w Predazzo - Dawid Kubacki na podium! 12. 01. 2019

m
Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI na żywo. Puchar Świata w Predazzo - transmisja online live Andrzej Banas / Polska Press
Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki WYNIKI. Pucharu Świata w Predazzo - transmisja live. Dawid Kubacki na podium! Jest moc - Dawid Kubacki trzeci w Predazzo, to jego szóste z rzędu podium w Pucharze Świata! Najlepszy Karl Geiger, nowy lider klasyfikacji generalnej PŚ 2019/20. W niedzielę liczymy na polski zwycięstwo - skoki narciarskie na żywo. Po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni apetyty na dobre wyniki są jeszcze większe. Skoki narciarskie dziś wyniki live. Kolejne konkursy odbędą się w Predazzo (Włochy) 11 i 12 stycznia. Puchar Świata w Predazzo - program, o której godzinie. Sprawdź kto wygrał skoki dziś? Gdzie oglądać skoki? [transmisja TV, online, na żywo]. Puchar Świata w skokach transmisja online live. Kwalifikacje Predazzo WYNIKI na żywo.

Skoki narciarskie WYNIKI - Puchar Świata w Predazzo niedziela 12 stycznia

Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał

Skoki WYNIKI - dziś kto wygrał? Dawid Kubacki w pierwszej serii lądował najdalej z Polaków - 102,5 m, ale miał nieco niższe noty od Kamila Stocha i musiał zadowolić się czwartym miejscem. Stoch skoczył pięknie - 102 m w idealnym stylu i jest trzeci. W drugiej serii zobaczymy także Piotra Żyłę i Stefana Hulę, odpadli Jakub Wolny i Maciej Kot.

Skoki Predazzo wyniki

Skoki narciarskie na żywo. Po pierwszej serii prowadzi Stefan Kraft, jego 103,5 to nie była jednak najlepsza odległość w pierwszej serii. Zwycięzca sobotniego konkursu w Predazzo Karl Gaiger poleciał aż 107 m, ale lądował na prostych nogach i zajął 2. miejsce, tylko 0,1 punktu przed Kamilem Stochem. Znowu słabo spisał się Ryoyu Kobayashi, który może w niedzielę stracić drugie miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata. Skoki narciarskie wyniki.

Skoki dziś wyniki

Skoki narciarskie kto wygrał w Predazzo. W drugiej serii jako pierwszy zaimponował Piotr Żyła - 104 metry i jedna "20" w notach. To był kapitalny skok i najlepszy wynik w sezonie! Dawid Kubacki skoczył 101 m i wyprzedził kolegę z reprezentacji. Podium dla Polaka było pewne i zgarnął je Kubacki, bo Kamil Stoch skoczył 100 m i uzyskał identyczną notę z Żyłą. Lepszy od Polaków okazał się Karl Geiger, który wygrał drugi raz w Predazzo, Stefan Kraft miał tylko 101 m i musiał zadowolić się drugim miejscem. Trzech Polaków w najlepszej czwórce, ale tylko jeden na stanął na podium!

Kamil Stoch: - Mam powody do zadowolenia. To był dla mnie najbardziej udany weekend od dawna. Wszystkie skoki były na dobrym poziomie, nie ma co narzekać. Cieszę się tym, co jest.

Skoki narciarskie na żywo

Skoki wyniki live. Kwalifikacje przed niedzielnym konkursem w Predazzo dla Karla Geigera. Zwycięzca z soboty skoczył najdalej, aż 104 metry. Drugie miejsce dla jego rodaka Stephana Leyhe - 101,5 m, trzecie dla Stefana Krafta - 102 m. Polacy też dobrze: Dawid Kubacki był 4 - 101 m, Piotr Żyła 5 - 98,5 m, Kamil Stoch 8 - 99,5. W konkursie zobaczymy także Stafana Hulę, Macieja Kota i Jakuba Wolnego. Pierwsza seria o godz. 16.30. Skoki transmisja na żywo.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela

 • 1. Karl Geiger 819
 • 2. Stefan Kraft 699
 • 3. Ryoyu Kobayashi 655
 • 4. Dawid Kubacki 564
 • 5. Mariusz Lindvik 505
 • 6. Kamil Stoch 435
 • 7. Daniel Andre Tande 397
 • 8. Philipp Aschenwald 386
 • 9. Peter Prevc 373
 • 10. Johann Andre Forfang 325
Trwa głosowanie...

Kto wygra w Predazzo w niedzielę?

Skoki dziś kto wygrał

Skoki narciarskie kro wygrał w sobotę? Dawid Kubacki zaimponował w serii próbnej, ale w konkursie poleciał 98,5 m, trafił na wiatr w plecy i zajął 8. miejsce. Świetnie spisali się Kamil Stoch - 101 m i Piotr Żyła - 102,5 m, zajmują odpowiednio 3 i 5 miejsce. W drugiej serii zobaczymy także Macieja Kota - 96,5 m, odpadł Stefan Hula - 95 m. Słabo znowu spisał się Jakub Wolny - 92,5 m i jedna z najniższych not w pierwszej serii.

Skoki narciarskie na żywo

Skoki transmisja online. Wszystkich pogodził Constantin Schmid. Niemiec dostał podmuch wiatru i poleciał 107 metrów, jedynie pół metra bliżej od rekordu skoczni Adama Małysza, ale skakał z wyższej belki i nie utrzymał prowadzenia. Najlepszy w pierwszej serii Karl Geiger, który ma sporą przewagę nad drugim Stefanem Kraftem. Największą niespodzianką dopiero 27. miejsce Ryoyu Kobayashiego. Niewykluczona więc zmiana lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Skoki narciarskie wyniki na żywo.

Dawid Kubacki: Pierwszy skok nie był stuprocentowo fajny, ale walczyłem do końca. Miałem trochę więcej szczęścia w drugiej serii. Jest bardzo zadowolony z miejsca na podium.

Skoki dziś kto wygrał w Predazzo

Skoki w Predazzo kto wygrał? W drugiej serii Dawid Kubacki pokazał klasę - 104 m i awans na trzecie miejsce. Nie dał mu rady także Kamil Stoch, któremu znowu zabrakło drugiego dobrego skoku. Tym razem 100,5 m, co oznaczało koniec marzeń o podium w Predazzo. Z Kubackim przegrał o 0,1 punktu! Kubackiego na fotelu lidera zluzował dopiero Stefan Kraft, który skoczył o metr bliżej, ale jednak miał zapas z pierwszej serii. Na koniec szans na pierwsze zwycięstwo w sezonie nie zmarnował Karl Geiger. Wyniki skoków narciarskich 11 stycznia.

Skoki narciarskie WYNIKI tabela

Skoki narciarskie tabela. Karl Geiger dzięki wygranej w Predazzo awansował na pozycję lidera Pucharu Świata. Awansowali w klasyfikacji także Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Tak wygląda czołowa dziesiątka klasyfikacji.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja

 • 1. Karl Geiger 719
 • 2. Ryoyu Kobayashi 649
 • 3. Stefan Kraft 619
 • 4. Dawid Kubacki 504
 • 5. Mariusz Lindvik 468
 • 6. Kamil Stoch 385
 • 7. Daniel Andre Tande 382
 • 8. Philipp Aschenwald 364
 • 9. Peter Prevc 337
 • 10. Johann Andre Forfang 285

Puchar Narodów i klasyfikację finansową po konkursie w Predazzo znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Kto wygrał dziś skoki?

Puchar Świata w Predazzo - WYNIKI kwalifikacji. W serii próbnej najlepiej z Polaków skoczył Kamil Stoch, ale kwalifikacje należały do Dawida Kubackiego. Zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni pokazał, że nic nie stracił na mocy od Bischofshofen. Dawid Kubacki w pierwszym oficjalnym skoku w Predazzo skoczył 102,5 m. Polak wyprzedził dwóch Niemców Karla Geigera i Stephana Leyhe, który skoczyli po 100 m. Świetnie zaprezentował się także Kamil Stoch - 100 m. Do sobotniego konkursu zakwalifikowali się także Piotr Żyła - 96,5 m, Stefan Hula - 95,5 m, Maciej Kot - 94,5 m i Jakub Wolny - 91 m. Skoki narciarskie kto wygrał dziś. Początek konkursu na normalnej skoczni w sobotę 11 stycznia o godz. 16.00. U nas transmisja online na żywo.

Skoki kto wygrał WYNIKI

Skoki narciarskie transmisja online na żywo. Po emocjach w Turnieju Czterech Skoczni wracamy do rywalizacji o Puchar Świata w skokach narciarskich. 11 i 12 stycznia dwa konkursy indywidualne w Predazzo. Skoki narciarskie WYNIKI - w piątek 10 stycznia transmisja na żywo z kwalifikacji do sobotniego konkursu. Początek o godz. 18.00.

PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH NARCIARSKICH - KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA I DRUŻYNOWA, MIEJSCA POLAKÓW[/

Skoki narciarskie - wyniki live

Skoki dzisiaj kto wygrał kwalifikacje? Wygrana w TCS to wielki sukces naszego skoczka. Kubacki jest dopiero trzecim Polakiem, któremu się to udało. Wcześniej te prestiżowe zawody wygrywali Adam Małysz i dwukrotnie Kamil Stoch. - My wiedzieliśmy na co stać Dawida i on to pokazał. Pokazał to, co już pokazywał w lecie: moc mentalną. Myślę, że to był jego największy atut podczas całego Turnieju Czterech Skoczni - mówi trener Michal Dolezal. Skoki narciarskie WYNIKI.

Trwa głosowanie...

Kto wygra sobotni konkurs w Predazzo?

DAWID KUBACKI: NIC MI NIE PRZYCHODZIŁO ŁATWO, ALE CIĘŻKA PRACA PRZYNIOSŁA EFEKTY

Skoki w Predazzo wyniki na żywo

Skoki transmisja online. - Jestem dumny z tego, co pokazałem na skoczni, co pokazałem przez cały turniej - komentował swoje zwycięstwo Dawid Kubacki. - Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie był idealny turniej, te wszystkie skoki nie były takie super. Nie były takie jak bym chciał, ale ciężko pracowałem. Ta praca została wynagrodzona. Cieszę się, że mimo popełnionych błędów okazało się, że popełniłem ich najmniej. Puchar Świata w skokach na żywo w internecie.

KIEDY SKOKI W ZAKOPANEM? SPRAWDŹ KALENDARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20!

Dawid Kubacki: - To nie jest tak, że nagle znalazł się mistyczny sposób na to, jak skakać. Po Engelbergu nie wyglądało to super, ale miałem świadomość, że do dobrych skoków niewiele brakuje.

Skoki dzisiaj WYNIKI

Kto wygrał skoki dziś? - Praca z panią psycholog i jego doświadczenie procentują. Wszystko jest opanowane, nie jest tak, żeby on się "napalał", a skok nie wychodził. Bo wiadomo, że w nerwach czy stresie wiele rzeczy nie wychodzi. Teraz wytrzymuje wszystko do końca i jesteśmy zadowoleni - mówił po sukcesie w TCS Edward Kubacki, ojciec Dawida Kubackiego. WYNIKI live skoków narciarskich.

SKOKI NARCIARSKIE W PREDAZZO - GDZIE OGLĄDAĆ W TELEWIZJI?

Święto trzech króli, ale król tylko jeden - MEMY po Turnieju...

Puchar Świata w skokach WYNIKI na żywo

Skoki narciarskie WYNIKI online. Kubacki zaczyna teraz nowy rozdział w swojej karierze, a na pewno w tym sezonie.Czas zaatakować czołowe miejsca w klasyfikacji Pucharu Świata. Póki co, na czele jest Ryoyu Kobayashi, dominator z ubiegłego sezonu. Japończyk ma 644 punkty na koncie, o 200 więcej od Kubackiego. Polak jest na czwartej pozycji. Skoki dzisiaj WYNIKI.

PUCHAR ŚWIATA W SKOKACH - KLASYFIKACJA

 • 1. Ryoyu Kobayashi - 644
 • 2. Karl Geiger - 619
 • 3. Stefan Kraft - 539
 • 4. Mariusz Lindvik - 469
 • 5. Dawid Kubacki - 444
 • 6. Daniel Andre Tande - 374
 • 7. Philipp Aschenwald - 364
 • 8. Kamil Stoch - 335
 • 9. Peter Prevc - 323
 • 10. Johann Andre Forfang - 256
 • 19. Piotr Żyła - 175
 • 34. Maciej Kot - 33
 • 36. Stefan Hula - 28
 • 39. Jakub Wolny - 22
 • 53. Klemens Murańka - 4

Skoki KLASYFIKACJA drużynowa - Puchar Narodów

 • 1. Austria - 2320
 • 2. Norwegia - 2064
 • 3. Polska - 1741
 • 4. Japonia - 1667
 • 5. Niemcy - 1597
 • 6. Słowenia - 1356
 • 7. Szwajcaria - 487
 • 8. Rosja - 91
 • 9. Finlandia -75
 • 10. Czechy - 69

Skoki dziś kto wygrał

Sezon w skokach narciarskich dopiero się rozkręca. Po zawodach w Predazzo zawodnicy będą jeszcze rywalizować w Niemczech, Polsce (Zakopane), Japonii, znów w Niemczech, Austrii, Rumunii, Finlandii, Norwegii i Czechach.

SKOKI NARCIARSKIE W PREDAZZO - GODZINY I TRANSMISJE W TELEWIZJI. SPRAWDŹ!

Puchar Świata 2019/20 w skokach terminarz kalendarz

 • 23 listopada 2019 - Wisła, drużynowy
 • 24 listopada 2019 - Wisła
 • 30 listopada 2019 - Kuusamo-Ruka (Finlandia)
 • 1 grudnia 2019 - Kuusamo-Ruka (Finlandia)
 • 7 grudnia 2019 - Niżny Tagił (Rosja)
 • 8 grudnia 2019 - Niżny Tagił (Rosja)
 • 14 grudnia 2019 - Klingenthal (Niemcy), drużynowy
 • 15 grudnia 2019 - Klingenthal (Niemcy)
 • 21 grudnia 2019 Engelberg (Szwajcaria)
 • 22 grudnia 2019 - Engelberg (Szwajcaria)
 • 29 grudnia 2019 - Oberstdorf (Niemcy), Turniej Czterech Skoczni
 • 1 stycznia 2020 - Garmisch-Partenkirchen (Niemcy), TCS
 • 4 stycznia 2020 - Innsbruck (Austria), TCS
 • 6 stycznia 2020 - Bischofshofen (Austria), TCS
 • 11 stycznia 2020 - Predazzo (Włochy)
 • 12 stycznia 2020 - Predazzo (Włochy)
 • 18 stycznia 2020 - Titisee-Neustadt (Niemcy)
 • 19 stycznia 2020 - Titisee-Neustadt (Niemcy)
 • 25 stycznia 2020 - Zakopane, drużynowy.
 • 26 stycznia 2020 - Zakopane
 • 1 lutego 2020 - Sapporo (Japonia)
 • 2 lutego 2020 - Sapporo (Japonia)
 • 8 lutego 2020 - Willingen (Niemcy)
 • 9 lutego 2020 - Willingen (Niemcy)
 • 15 lutego 2020 - Bad Mitterndorf (Austria)
 • 16 lutego 2020 - Bad Mitterndorf (Austria)
 • 21 lutego 2020 - Ra(Rumunia)
 • 22 lutego 2020 - Rasnov (Rumunia)
 • 29 lutego 2020 - Lahti (Finlandia), drużynowy
 • 1 marca 2020 - Lahti (Finlandia)
 • 7 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 8 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air
 • 10 marca 2020 - Lillehammer (Norwegia), Raw Air
 • 12 marca 2020 - Trondheim (Norwegia), Raw Air
 • 14 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 15 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air
 • 20-22 marca 2020 - mistrzostwa świata w lotach w Planicy

Skoki Puchar Świata - TERMINARZ

Skoki narciarskie Predazzo - kiedy konkursy? Program, terminarz, godziny, transmisje

Najbliższy weekend do włoskie Predazzo.
Piątek, 10 stycznia

 • 16:00 oficjalny trening
 • 18:00 kwalifikacje, Eurosport

Sobota, 11 stycznia

 • 15:00 seria próbna
 • 16:00 konkurs indywidualny Eurosport, TVP 1, TVP Sport

Niedziela 12 stycznia

 • 15:00 kwalifikacje Eurosport
 • 16.30 konkurs indywidualny Eurosport, TVP 1, TVP Sport

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo

Puchar Świata w skokach narciarskich transmitowany jest na antenie Eurosportu (kwalifikacje i konkursy) oraz w TVP (konkursy). Skoki można także śledzić online - w Eurosport Player dla posiadaczy abonamentu oraz za darmo na stronie sport.tvp.pl i w aplikacjach mobilnych Telewizji Polskiej.

Skoki narciarskie. Adam Małysz: Jesteśmy w dobrym miejscu i potrafimy wygrywać, a już niektórzy skreślali Michala Doleżala

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

skoki oglądajcie na stronie: forom.pl/skoki

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3