https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

SLD zaprosił inowrocławianki na Dzień Kobiet w stylu PRL

Dominik Fijałkowski
Sojusz Lewicy Demokratycznej w Inowrocławiu zaprosił panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Impreza odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Były hity z czasów PRL, słodki poczęstunek i kultowy goździk oraz loteria „Towary spod lady” z  atrakcyjnymi nagrodami. Przeprowadzono konkurs wiedzy o UE z nagrodą główną - wycieczką do Brukseli, ufundowaną przez europosła Janusza Zemke.
Sojusz Lewicy Demokratycznej w Inowrocławiu zaprosił panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Impreza odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Były hity z czasów PRL, słodki poczęstunek i kultowy goździk oraz loteria „Towary spod lady” z atrakcyjnymi nagrodami. Przeprowadzono konkurs wiedzy o UE z nagrodą główną - wycieczką do Brukseli, ufundowaną przez europosła Janusza Zemke. Dominik Fijałkowski
Sojusz Lewicy Demokratycznej w Inowrocławiu zaprosił panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Impreza odbyła się w Młodzieżowym Domu Kultury. Były hity z czasów PRL, słodki poczęstunek i kultowy goździk oraz loteria „Towary spod lady” z atrakcyjnymi nagrodami. Przeprowadzono konkurs wiedzy o UE z nagrodą główną - wycieczką do Brukseli, ufundowaną przez europosła Janusza Zemke.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska