https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śmietnik imienia prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy? Coś tutaj poszło nie tak

red
Niefortunne umiejscowienie nazwy ulicy na Kapuściskach wywołało falę szyderczych komentarzy.Nasz Czytelnik zauważył, że na Kapuściskach postawiono wiatę śmietnikową. Wiata, wykonana z metalu i blachy falistej ustawiona jest przy alei Lecha Kaczyńskiego i to właśnie nazwa ulicy, wygrawerowana na wiacie, dumnie zdobi cały śmietnik co stało się przedmiotem kpin niektórych mieszkańców.- W Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska wybudowano śmietnik i nazwano go Aleją Lecha Kaczyńskiego, a to się prezes ucieszy! - kpi Czytelnik z Kapuścisk, który zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia śmietnikowej wiaty.Trzeba przyznać, że umiejscowienie nazwy jest dość niefortunne. Zobaczcie sami! Aby przejść do galerii zdjęć, wystarczy przesunąć zdjęcie gestem lub nacisnąć strzałkę w prawo.
Niefortunne umiejscowienie nazwy ulicy na Kapuściskach wywołało falę szyderczych komentarzy.Nasz Czytelnik zauważył, że na Kapuściskach postawiono wiatę śmietnikową. Wiata, wykonana z metalu i blachy falistej ustawiona jest przy alei Lecha Kaczyńskiego i to właśnie nazwa ulicy, wygrawerowana na wiacie, dumnie zdobi cały śmietnik co stało się przedmiotem kpin niektórych mieszkańców.- W Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska wybudowano śmietnik i nazwano go Aleją Lecha Kaczyńskiego, a to się prezes ucieszy! - kpi Czytelnik z Kapuścisk, który zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia śmietnikowej wiaty.Trzeba przyznać, że umiejscowienie nazwy jest dość niefortunne. Zobaczcie sami! Aby przejść do galerii zdjęć, wystarczy przesunąć zdjęcie gestem lub nacisnąć strzałkę w prawo. nadesłane / ZK
Niefortunne umiejscowienie nazwy ulicy na Kapuściskach wywołało falę szyderczych komentarzy.

Nasz Czytelnik zauważył, że na Kapuściskach postawiono wiatę śmietnikową. Wiata, wykonana z metalu i blachy falistej ustawiona jest przy alei Lecha Kaczyńskiego i to właśnie nazwa ulicy, wygrawerowana na wiacie, dumnie zdobi cały śmietnik co stalo się przedmiotem kpin niektórych mieszkańców.

- W Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska wybudowano śmietnik i nazwano go Aleją Lecha Kaczyńskiego, a to się prezes ucieszy! - kpi pan Zdzisław z kapuścisk, który zamieści w mediach społecznościowych zdjęcia śmietnikowej wiaty.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

zbydlecenie totalne, to was czeka ludzie gdyby wladza się zmieniła i jeszcze wiele unnych "atrakcji"

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska