- Jest to dla nas bardzo szczególne wydarzenie. Na to spotkanie z Państwem czekaliśmy okrąglutki rok. Nie dość, że możemy zaprezentować przygotowany przez nas repertuar, to jeszcze podzielić się wielką radością, miłością oraz energią płynącą z cudownego czasu - Świąt Bożego Narodzenia - usłyszała publiczność na powitanie, po czym wysłuchano piosenek w wykonaniu dzieci oraz młodzieży ze studia piosenki „Sing - Song” oraz „Piano - Forte”.
Dzieci i młodzież z radością świąteczną zaprezentowały między innymi piosenki: „Kto wie”, „Dzień jeden w roku”, „Wariacje świąteczne”, „Najlepsze dziś wypełni się”, „Z kopyta kulig rwie”, „Prezent na święta”.
Most Uniwersytecki jednak im. Lecha Kaczyńskiego?
- Piękny koncert. Wspaniale wprowadził w atmosferę świąt, aż się chce już święta. A jeszcze w wykonaniu dzieci to ma tym bardziej szczególny urok - wzdychała zachwycona publiczność.
A już w sobotę kolejna odsłona świąteczna - Dzień Adwentowy. Rozpocznie się o godz. 15 na tarowisku miejskim. Wszyscy mile widziani - nie tylko mieszkańcy.