SP 5, SP 10, SP 11. Drzwi otwarte w szkołach podstawowych w...

  SP 5, SP 10, SP 11. Drzwi otwarte w szkołach podstawowych w Inowrocławiu

  Zdjęcie autora materiału
  Dominik Fijałkowski

  Gazeta Pomorska

  Migawka z SP nr 11. Drzwi otwarte odbędą się tam 20 lutego

  Migawka z SP nr 11. Drzwi otwarte odbędą się tam 20 lutego ©Nadesłane

  Inowrocławskie szkoły podstawowe zapraszają rodziców i dzieci do udziału w drzwiach otwartych.
  Migawka z SP nr 11. Drzwi otwarte odbędą się tam 20 lutego

  Migawka z SP nr 11. Drzwi otwarte odbędą się tam 20 lutego ©Nadesłane

  We wtorek 19 lutego 2019 r. na drzwi otwarte zaprasza rodziców i dzieci Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego przy ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7 w Inowrocławiu. W programie spotkań prezentacja oferty edukacyjnej w roku szkolnym 2019/2020. Spotkanie dla rodziców i dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych o godz. 17, a dla rodziców i dzieci pozostałych klas o godz. 18.

  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 im.
  Stefana Batorego przy ul. Jana III Sobieskiego 5/7 w Inowrocławiu zapraszają przyszłych uczniów klas pierwszych wraz z rodzicami na drzwi otwarte w środę 20 lutego 2019 r. o godz. 16.30. W programie spotkanie z dyrektorem szkoły, zajęcia warsztatowe dla dzieci, przedstawienie oferty edukacyjnej. Będzie również możliwość spotkania z logopedą i pedagogiem szkolnym.

  Z kolei Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza przy ul. Przybyszewskiego 119 w Inowrocławiu zaprasza na "Spotkanie u Jana", czyli popołudnia pełne atrakcji w ramach drzwi otwartych. Odbędą się one: 15 lutego 2019 r. o godz. 17oraz 21 lutego 2019 r. o godz. 16.00. W programie: przedstawienie oferty edukacyjnej, informacje o szkole, udział w konkursach z nagrodami, atrakcyjne zabawy, pokazy doświadczeń i eksperymentów, zwiedzanie szkoły. Społeczność "Dziesiątki" liczy, że spotkania dostarczą gościom dużo radości oraz zabawy połączonej z nauką, a dla dzieci będzie to atrakcyjna forma integracji ze szkołą. Tegoroczne "Spotkanie u Jana" pozwoli rodzicom i dzieciom lepiej poznać szkołę oraz jej otoczenie, aby przekonać się, że "Dziesiątka" to szkoła bezpieczna, przyjazna, rozbawiona i wesoła szkoła.


  Emerytury dla matek. Sprawdź, o co w tym chodzi!

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej