Wyniki sparingów przed rundą wiosenną 2022 drużyn z Kujawsko-Pomorskiego

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 Arkadiusz Wojtasiewicz
Udostępnij:
Piłkarskie zespoły z Kujawsko-Pomorskiego rozgrywają mecze kontrolne przed rundą wiosenną. Podajemy wyniki i strzelców rozgrywanych sparingów. Przede wszystkim naszych drużyn z 3. i 4. ligi, którzy rundę wiosenną rozpoczną w weekend 12/13 marca.

Wideo. Fragment sparingu Lider Włocławek - Kujawiak Kowal

Sobota/niedziela 12/13 marca

Zdrój Ciechocinek - Unia II Janikowo 7:1 (3:0)
Bramki: Majchrzak 4, Zwolankowski, Kałuża, Czułkowski - .

Tarpan Mrocza - Goplania Inowrocław 4:2 (2:0)
Bramki: Jakub Witucki, Krystian Born 2, Paweł Kanik - Arkadiusz Makowiecki 2

Wisła Nowe - OTS Osiek 3:3
Bramki: Patryk Sulkowski, Bartosz Górczyński, Filip Sikorski - Mateusz Topolewski 2, Paweł Kazubowski

GKS Baruchowo - Amator Maszewo 3:3
Bramki: Piotr Kierus -

Kujawiak Kowal - Orzeł Służewo 0:3 (0:1)
Bramki: Szymon Zakrzewski, Rafał Kołacki, Szymon Zupa

Kasztelan Sierpc - Wisła Dobrzyń 3:3
Bramki: - Patryk Olewiński, Bartosz Śmigiel, Paweł Rzęsiewicz

Noteć Inowrocław - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:5
Bramki: Kacper Baranowski, Filip Waśkiewicz, Marcin Pieściński, Arkadiusz Ugorski 2

Elana Toruń - Łokietek Brześć Kujawski 4:0

Elana Toruń - Mustang Ostaszewo 3:2

Cukrownik Tuczno - GKS Fabianki 5:2 (2:2)

Unia Wapno - Noteć Łabiszyn 0:0

Unia Leszcze - Tęcza Topólka junior starszy 6:2 (2:0)
Bramki: Daniel Kapela 2, Damian Sikorski, Sebastian Deręgowski, Piotr Adamkiewicz, Patryk Zalewski -

Niedziela 6 marca
Gwiazda Bydgoszcz - Start Stawki 4:1 (1:0)

Lider Włocławek juniorzy starsi - LTP Lubanie 3:1 (1:0)
Bramki: Dawid Miłowski (16, karny), Nikolas Brzeziński (53), Mateusz Kołodziejski (75) - (55)

Unia Leszcze - Błękitni Mąkolno 3:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Radkowski, Soufiane Chibane, Damian Sikorski -.

UKS SMS Włocławek - GKS Fabianki 4:4 (1:2)
Bramki: - Przemysław Słomski 4

Kujawiak Lumac Kowal - UKS SMS Włocławek 2:2 (1:0)
Bramki: Dawid Kwiatkowski (36), Patryk Molenda (56) - (62), (75)

Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 2:4
Bramki: Budka, Detmer -

Sobota 5 marca
SKS Słupca - Unia Solec Kujawski 4:6 (3:1)
Bramki: - Sebastian Pacek 2, Grzegorz Adamski 3 (w tym karny), Łukasz Nowak,

Dąb Barcin - Notecianka Pakość 1:6 (0:6)
Bramki: (49) - Przemysław Strzesak (11), Kacper Mozgawa (13), Norbert Rościszewski (15), Bartłomiej Dreżewski (20), Przemysław Swójnóg (38), Dawid Szefler (43)

Unia Gniewkowo - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Skonieczka2

Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 5:4 (1:3)
Bramki: Jay Jaskólski, Maciej Sieradzki 2, Piotr Mroziński, Krzysztof Chojnacki - Gracjan Szpucha, testowany 2, Sebastian Antas

Zamek Gołańcz - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0)
Bramki: (75) - Błażej Wyrkowski (78)

Zdrój Ciechocinek - Legia Chełmża 3:1 (2:0)
Bramki: Majchrzak, Kajak, Rafiński -

LZS Bobrowo - Zamek Kurzętnik 5:0

Sokół Radomin - Naprzód Jabłonowo 1:3 (1:1)
Bramki: Paweł Jachowski - Łukasz Kalinowski, Szymon Hanzek, Szymon Gniot

Fregata Polanowice - Goplania Inowrocław 1:4
Bramki: - Fabian Lewiński, Mikołaj Goczkowski, Łukasz Bartoszkiewicz, Przemysław Czaplewski

Wisła Nowe - Pomorzanin Skórcz 2:1
Bramki: F. Sikorski, A. Majka - Szopiński

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Hetman Orchowo 5:1 (2:1)
Bramki: Wisz, Marcisz, Sobek, testowany, Wiktorowicz -.

GKS Baruchowo - Szopen Sanniki 5:1
Bramki: P. Kierus 2, Jędrzej Tomaszewski 2, Michał Rosiak

Orzeł Służewo - Dąb Bąkowo 4:2
Bramki: Zupa, Kwiatkowski, Salwa, Zielonka -.

BKS Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski 4:3 (1:2)
Bramki: Jakub Nowak, Oskar Andrzejewski, testowany I, testowany II -

Piątek 4 marca
Inter Warszawa - Kasztelan Papowo Biskupie 1:0

AKS Łódź - Lider Włocławek 4:3 (1:2)
Bramki: (2, karny), (66), (78), (85) - Michał Świątkowski (9), Tomasz Szablewski (43, wolny), Adrian Kowalewski (90)

Czwartek 3 marca
Kujawianka Izbica Kujawska - Termy Uniejów 8:0
Bramki: Mateusz Majewski 2, Maciej Rojewski 2, Gracjan Szpucha 2, Sebastian Antas, Jakub Makselan

GKS Baruchowo - GKS Fabianki 2:1 (1:1)
Bramki: (31), (78) - Jakub Brandt (30)

Znasz wynik sparingu, strzelców? Daj znać
e-mail: [email protected]
MESSENGER
Telefon: 519 503 679

Wtorek 28 lutego
Orlęta Aleksandrów Kujawski - STS Zamek Bierzgłowski 6:2 (2:1)
Bramki: testowany I (15), Łukasz Witucki (24), testowany II (50), testowany III (52), Miłosz Sadowski (72), Michał Żuchowski (89) - (40, karny), (68)

Niedziela 27 lutego
Wisła Nowe - Zryw Wielki Lubień 1:4
Bramki: A. Majka - S. Strzelczyk 2, K. Waliszewski, R. Urbańczyk

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz junior starszy 7:3
Bramki: Łukasz Witucki 4 Sebastian Fido, testowani 2

Wda Świecie junior st. - Ogniwo Zegartowice 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Adrych, Oskar Kubiak -

Goplania Inowrocław - Orzeł Służewo 3:4 (0:2)
Bramki: Mikołaj Goczkowski, Fabian Lewiński 2 - Szymon Zakrzewski, Kamil Jakóbczak, Filip Kuczyński, Szymon Zupa

Błękitni Gąbin - Wisła Dobrzyń 2:6
Bramki: - Patryk Olewiński 3, Adrian Nowak 2, Damian Bukowski

Wisła Gruczno - Legia Chełmża 5:1 (1:0)
Bramki: Roszak, Wietrzykowski 2, Waśkowski, Sobczak

Unia Leszcze - MGKS Lubraniec 4:3 (3:3)
Bramki: Soufiane Chibane 2, Patryk Zalewski, Mateusz Radkowski -

Kasztelan Papowo - Tęcza Wiąg 2:1
Bramki: Ewert, Zmysłowski -

Sobota 26 lutego
Wisła II Płock - Włocłavia Włocławek 2:1 (1:0)
Bramki: - Kamil Kuropatwiński

GKS Wikielec - Lech Rypin 2:0 (1:0)

BKS Bydgoszcz - Notecianka Pakość 3:1 (0:0)
Bramki: Nowak (53), Andrzejewski (55), Januszewski (73) - Mateusz Gryglewicz (66)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 3:0
Bramki: Jakub Czesiński, Szymon Maziarz, Maciej Kot

Cuiavia Inowrocław - Sportis Łochowo 1:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Majchrzak (18) - Mateusz Góra (40)

Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo 2:1 (1:1)
Bramki: Stanisław Wędzelewski (31), Kamil Żylski (51) - Patryk Zych (11)

Kujawianka Izbica Kujawska - KKS II Kalisz 2:0
Bramki: Wojtyszyn i testowany

Noteć Łabiszyn - Pałuczanka Żnin 5:0 (5:0)
Bramki: Kamil Koronowski 2, Piotr Ziółkowski, Kamil Skonieczka i samobójcza

Wda Świecie - Jeziorak Iława 1:2 (1:0)
Bramki: Gabriel Santos Falciano -

Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 1:1

Orzeł Służewo - Noteć Inowrocław 6:0 (0:0)
Bramki: Szymon Zakrzewski 3, Jakub Wesołowski 2, Michał Piotrowski

Wda II Świecie - Stal Grudziądz 3:3 (1:2)
Bramki: Jakub Ratkowski, Oskar Graczyk, Dominik Rybacki -

Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno 3:2 (2:1)
Bramki: Olaf Wójtowicz 3 - Piotr Gross, Piotr Kaczkowski

Start Warlubie - Sokół Lubichowo 3:3 (1:2)

Gwiazda Starogórd - Pomowiec Kijewo 6:3
Bramki: Mateusz Skowroński, Dominik Karczewski, Michał Matuła, Karol Nicieja 2. Kacper Tomaszek - Marcin Mątewski, Krzysztof Taczkowski, Patryk Górmiński

Lider Włocławek - Kujawiak Kruszyn 4:1 (3:0)
Bramki: Damian Figura 2, Wiktor Mikołajczak, Tomasz Szablewski

GKS Baruchowo - Baszta Przedecz 4:0
Bramki: M. Rosiak, P. Olczak, S. Giętkowski, T. Tyralski

UKS SMS Włocławek - GKS Fabianki 5:6

Wiślanin Bobrowniki - Zdrój Ciechocinek 2:11 (1:7)
Bramki: - Matuszak 3, Kałuża 3, Rafiński 3, Majchrzak, Czułkowski

Sparta Przysiersk - Wojownik Wabcz 3:3

Lech Dobre - Sadownik Waganiec 2:0 (0:0)
Bramki: Daniel Lewandowski, Dominik Kościński

Unia Wąbrzeźno - Błękitni Podwiesk 5:2 (1:2)

Mazur Gostynin - Kujawiak Kowal 3:2 (2:0)
Bramki: - Adrian Rybka, Szymon Lewandowski

Gwiazda Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 1:3 (1:1)

STS Zamek Bierzgłowski - Start Stawki 3:4 (2:3)
Bramki: (35), (40), (61) - Beliński (8), Parzybut (20), Witkowski (42), Janik (51)

Wkra Żuromin - Sparta Brodnica 3:4
Bramki: Kaczyński, Tuptyński, Rutkowski, samobójcza.

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Strażak Licheń 4:2
Bramki: Marcin Pieściński 2, Kacper Baranowski, Filip Waśkiewicz -

Unia Gniewkowo - Łokietek Brześć Kujawski 7:3
Bramki: Kamil Fajkowski 3, Janusz Olach Mateusz Balik, Kacper Włodarczyk, Daniel Majer -

Piątek 25 lutego
Huragan Pobiedziska - Pogoń Mogilno 1:3 (0:1)
Bramki: - Piotr Mroziński 2, Filip Śliwiński

Czwartek 24 lutego
Lech Rypin - Victoria Lisewo 4:2 (2:0)
Bramki: Daniel Jasieniecki (3), Radosław Rybka (31), Maciej Rożnowski 2 (53, 59) - Dominik Zając (71, karny), testowany (88)

Środa 23 lutego
Olimpia Grudziądz - KS Kutno 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) - grano 3x45 minut
Bramki: Jakub Bojas (64), Hubert Antkowiak (86), Hubert Mich (113), Marko Zawada (123), Kacper Jarzec (134)

Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:4
Bramki: Bartłomiej Kosiński, Paweł Marszałek - Łukasz Witucki 3, Miłosz Sadowski!

Noteć Gębice - Gopło Kruszwica 1:2
Bramki: Kajetan Kołacki -

Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Gryglewicz (43), Mateusz Gryglewicz 3 (51, 63, 84), Przemysław Swojnóg (58), Dawid Szefler 2 (65, 86), Norbert Rościszewski (67), Patryk Nowak (69, 70)

Stoczniowiec Płock - Lider Włocławek 5:0 (1:0)

Elana Toruń - BKS Bydgoszcz 0:2 (0:1)
Bramki: testowany, Oskar Januszewski

Olimpia II Grudziądz - Chełminianka Chełmno 3:4 (1:3)
Bramki: - Piotr Kaczkowski 2, Piotr Gross, testowany

Poniedziałek 21 lutego
Polonia Lidzbark Warmiński - Sparta Brodnica 2:3
Bramki: - Domżalski, Kozłowski, Martyniuk

Niedziela 20 lutego
Grom Osie - Pomowiec Kijewo Królewskie 7:5 (5:0)
Bramki: - Adrian Gwarek 2, Maciej Trzciński 2, Piotr Pieńczewski

Chemik Moderator Bydgoszcz - Elana Toruń 2:0

Orzeł Służewo - GOL Brodnica 4:4

Zryw Wielki Lubień - Kasztelan Papowo Biskupie 0:2
Bramki: Pudlewski 2

Wisła Gruczno - Czarni Lniano 5:0 (3:0)
Bramki: Waśkowski, Modracki, Roszak, Makowiecki, Chiliński

Unia Choceń - Wicher Wielgie 3:2
Bramki: Kamil Heliński (wolny), Mateusz Malinowski (karny), Tymoteusz Kwiatkowski

Wda II Świecie - Ogniwo Zegartowice 6:1 (2:0)
Bramki: Marcel Stanicki, Bartosz Naguszewski, Filip Małachowski, Filip Ławicki, Oskar Graczyk, Kacper Topolski

Wda Świecie junior st. - Tęcza Wiąg 4:1 (1:0)
Bramki: Filip Małachowski Filip 2, Wiktor Zacharek

Błękitni Podwiesk - Chełminianka Chełmno 2:12 (0:4)
Bramki: - Piotr Gross 2, Damian Kijewski 2, Piotr Kaczkowski (karny), Dawid Szpankiewicz, Paweł Śmigielski, testowany I 4, testowany

Pogoń Słupia - Wisła Dobrzyń 3:5
Bramki: - Adrian Nowak 2, Damian Bukowski, Paweł Rzesiewicz, Patryk Olewiński

Sobota 19 lutego
Olimpia Koło - Włocłavia Włocławek 0:5 (0:3)
Bramki: Rafał Jankowski (10), Mariusz Miłek (40), Kamil Kuropatwiński (45), Stanisław Łojewski (50), Damian Kacperski (60)

Pomorzanin Toruń - Start Pruszcz 2:1 (2:0)
Bramki: - Olaf Wójtowicz

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 4:2 (2:1)
Bramki: - Grzegorz Adamski, Sebastian Pacek

Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 1:3 (1:2)
Bramki: Tomasz Bzdęga (19, głową) - Adam Kujawski (12), Patryk Zych (45), Sebastian Ginter (72)

Wda Świecie - Grom Nowy Staw 0:1 (0:0)

Sokół Radomin - Drwęca Golub Dobrzyń 11:1
Bramki: Paweł Jachowski 3, Piotr Marcinkowski 3, Kornel Stasiak 2, Hubert Stogowski, Przemysław Jachowski, Dawid Muchewicz -.

Goplania Inowrocław - Kujawianka Strzelno 6:4

Lech Rypin - Tłuchowia Tłuchowo 5:4 (3:1)
Bramki: Radosław Lewandowski 4 (29, 41, 56, 72), Maciej Rożnowski (39, karny) - (44), (75), (79), (89)

Mustang Ostaszewo - Cuiavia Inowrocław 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Nowakowski (16), testowany I 2 (47, 54), testowany II (84)

Unia Gniewkowo – Victoria Czernikowo 5:4 (4:1)
Bramki: Radosław Kłosowski 2, Łukasz Cięgotura (karny), Mateusz Zboiński, Michał Hałas -

Wiślanin Bobrownik - Orzeł Głogowo 4:7 (1:2)
Bramki: Krystian Szpanelewski 2, Piotr Charzewski 2 -.

Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz Wudzyn 4:2
Bramki: Mateusz Góra 3, Damian Stasikowski

Lider Włocławek - Kujawiak Kowal 5:3 (1:1)
Bramki: Adrian Kowalski (27), Michał Świątkowski (54), Tomasz Szablewski (57), Dawid Mikołajczak (64), testowany (72) - Bartosz Kaczor (2), Dawid Kwiatkowski (69), Adrian Mieszkalski (78)
W pierwszej połowie Kamil Frąckowiak i Adrian Kowalski nie wykorzystali rzutów karnych. Obronił Bartłomiej Szablewski, bramkarz Kujawiaka.

Noteć Łabiszyn - Notecianka Pakość (11, Barcin) - mecz odwołany
ZAP Syrena Zbąszynek - Pogoń Mogilno (13) - mecz odwołany
Unia Wąbrzeźno - Zdrój Ciechocinek (14) - mecz odwołany
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lubienianka Lubień Kujawski (14, Włocławek) - mecz odwołany
Zawisza Bydgoszcz - Lechia II Gdańsk (11) - mecz odwołany

Niedziela 20 lutego
Elana Toruń - Zamek Bierzgłowski (18)

Środa 16 lutego
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:2)
Bramki: Tomasz Marzec 2 (1, 6), Kacper Jarzec (81)

Chełminianka Chełmno - LZS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 3:4 (2:2)
Bramki: Przemysław Misiaszek, Damian Kijewski, Bartosz Wiśniewski -

Kujawianka izbica Kujawska - Huragan Pobiedziska 3:2 (2:0)
Bramki: Sebastian Antas, testowani 2 -

Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo 0:0

Budowlany KS Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Nowak - Ernest Korek

Unia Wąbrzeźno - Naprzód Jabłonowo 1:1 (1:0)
Bramki: Stanisław Jabłoński - Artur Rozumiakini

Stoczniowiec Płock - Sparta Brodnica 3:3
Bramki: - Janczak, Kozłowski i Piskorski.

Polonia Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz 5:3
Bramki: Kościecha, Kurlus, Podolski, Raczkowski, Kotyński.

Wtorek 15 lutego
Lider Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 4:0 (0:0)
Bramki: Tomasz Szablewski, Nikolas Brzeziński, Patryk Ziemiann, Dawid Mikołajczak

Sobota 12 lutego

Start Warlubie - Chełminianka Chełmno 2:4 (1:2)
Bramki: - Przemysław Misiaszek, Damian Kijewski, Kamil Kurkiewicz, testowany.

Gwiazda Starogród - Czarni Lniano 6:1

Orzeł Służewo - Flisak Złotoria 3:3

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałęcz Babiak 0:3

Naprzód Jabłonowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:3 (3:1)
Bramki: Mateusz Olejnik, Adrian Kural, Artur Rozumiakini -

Wisła Gruczno - Piast Bądkowo 9:1 (4:0)

Wda Świecie junior st. - Kasztelan Papowo 0:0

Wda II Świecie - Sparta Przysiersk 3:1 (1:1)
Bramki: Kacper Kubiak 2, Kacper Topolski -

Victoria Smólnik - Wzgórze Raciążek 3:2 (1:1)

Sobota 12 lutego

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 1:1
Sparing został przerwany w 42 minucie. W związku z kontuzją jakiej doznał Adrian Brzeziński (noga złamana w dwóch miejscach!). Jak informuje Cuiavia na swojej stronie na facebooku zawodnicy z Inowrocławia postanowili zejść z boiska i zakończyć dalszą grę.

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 0:0

LZS Bobrowo - Grot Kowalki 5:3

Wda Świecie – Wierzyca Pelplin 7:4 (2:3)
Bramki: Karol Maliszewski 2, Gabriel Falciano, Adam Safian, Daniel Widz 2, Wiktor Majer.

Drwęca Golub Dobrzyń - Pomowiec Kijewo 1:2
Bramki: - Jacek Jantoń, Jakub Walczak.

Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Serock 1:1 (1:0)
Bramki: Piotr Ziółkowski (45) - Eryk Rocławski (90, samobójcza)

Tor Laskowice - Ogniwo Zegartowice 0:5

Unia Solec II Kujawski - Start Stawki 3:5 (2:2)
Bramki: - Witkowski, Żywica, Paczek (karny), Urbański, Soleniewicz

Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 2:6 (1:0)
Bramki: Damian Figura, Adrian Kowalski -

Polonia Bydgoszcz - Sportis Łochowo 2:4
Bramki: - Michał Kalitta, Mateusz Góra, Mateusz Zbiranek, Igor Kondrat

Nielba Wągrowiec - Pogoń Mogilno 2:2 (0:2)
Bramki: (51), (82) - Jay Jaskólski (15), Wiktor Mrówczyński (29)

Lech Rypin - Jeziorak Iława 3:0 (1:0)
Bramki: Szymon Moszczyński (36), Maciej Rożnowski (50), Jakub Listkowski (85)

BKS Bydgoszcz - Goplania Inowrocław 3:0 (1:0)
Bramki: Nowak, Januszewski, testowany

Lech II Poznań - Zawisza Bydgoszcz 2:0

KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 0:5 (0:2)
Bramki: Sebastian Pacek (12), Oliwer Moranowski (25, karny), Masato Hayashi (62), Szymon Babiarz (71), Krzysztof Szal (80)

Pomorzanin Toruń - Gopło Kruszwica 3:2 (3:1)
Bramki: - samobójcza, Kacper Kornacki,

Notecianka Pakość - Huragan Pobiedziska 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Gryglewicz (33) - (25), (65)

Zdrój Ciechocinek - Promień Kowalewo 8:3 (0:1)
Bramki: Rafiński 4, Krzyżanowski 2, Wiśniewski, Zakrzewski -.

Kujawiak Kowal - Lubienianka Lubień Kujawski 10:3 (1:2)
Bramki: Jakub Mieszkowski, Adrian Rybka 4, Alan Czerwiński, Łukasz Grube, Adrian Mieszkalski, Patryk Cichocki 2 -

Wisła Nowe - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1
Bramki: Damian Drężek, Adrian Majka -

Victoria Czernikowo - Łokietek Brześć Kujawski 6:2 (1:2)
Bramki: - Kubiak 2

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kruszyn 2:1
Bramki: Adam Młodzieniak, Miłosz Sadowski -

Start Pruszcz - Chojniczanka II Chojnice 3:2 (3:1)
Bramki: Olaf Wojtowicz 2, Daniel Czarnowski -

LTP Lubanie - Wiślanin Bobrowniki 3:2 (0:1)
Bramki: - Piotr Charzewski, Daniel Wichrowski.

Mień Lipno - Pogrom Zbójno 2:0 (2:0)
Bramki: Dawid Gracyk, Filip Falkowski

Piaski Bydgoszcz - Czarni Wierzchosławice 2:3
Bramki: - Kamil Brzustowicz, Michał Wilk, Sławomir Strzelczyk

GLKS Dobrcz-Wudzyń - LKS Dąbrowa Chełmińska 3:0 (2:0)
Bramki: Oskar Sapa, Paweł Dudzik 2

Sparta Brodnica - Sokół Radomin 7:0

Elana Toruń - Unia Gniewkowo 3:1

LZS Bobrowo - Grot Kowalki 5:3
Unia Leszcze - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:5 (0:1)
Hetman Orchowo - Unia II Janikowo 2:1
Zagłębie Piechcin - LZS Kościelec 3:2
Dąb Barcin - Gryf Sicienko 2:2
Pałuczanka Żnin - LZS Grochowiska Księże 4:1
Noteć II Gębice - Wilki II Wilczyn 2:2
Cukrownik Tuczno - Jeziora Wielkie 2:0
Pogoni II Mogilno - Mikrus Szadłowice 6:1
Szubinianka Szubin - Piast Kołodziejewo 3:2
LZS Jadowniki - Kolorowi Krusza Zamkowa 4:2
Zootechnik Kołuda Wielka - Olimpia II Koło 5:1

Tarpan Mrocza- Gwiazda Bydgoszcz 9:3
Bramki: Kamil Adamski 3, Fellipe Eduardo 3, Krystian Born, Bartek Stoppel, Kacper Wydrzyński - .

Piątek 11 lutego
Wisła II Płock - Kujawianka Izbica Kujawska 0:3 (0:1)
Bramki: testowani 2, Mateusz Majewski (wolny)

Unia Janikowo - Sokół Ostróda 1:0 (0:0)
Bramka: Sebastian Ginter (70)

Niedziela 13 lutego
Piast Łasin - Zryw Wielki Lubień (12, Świecie)
Błękitni Podwiesk - Mustang Ostaszewo (14, Świecie)
Wda Świecie junior starszy - Kasztelan Papowo (18)
Wda II Świecie - Sparta Przysiersk (20)

Czwartek 10 lutego
GKS Baruchowo - Lech Dobre 1:1 (1:0)
Bramki: - Marcel Krygier

Gwiazda Starogród - Tartak Klamry 9:1

Wtorek 8 lutego
BKS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 2:2 (0:2)
Bramki: Jakub Nowak, Rafał Kostkowski (karny) - Michał Kozłowski, Krzysztof Bogdziński

Środa 9 lutego
Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Wolsztyński (60), Artur Pląskowski (77)

Cuiavia Inowrocław - Sokół Kleczew 3:3 (1:2)
Bramki: zawodnik testowany I (44), zawodnik testowany II (66), Patryk Kozłowski (68) - Emanuel Mikołajczyk (11), Krzysztof Kołodziej (27), testowany (59, samobójcza)

Zagłębie Piechcin - Gopło Kruszwica 1:3 (0:2)
Bramki: Paweł Marciniak - Patryk Nowacki 2, testowany

Mieszko Gniezno - Noteć Gębice 11:2 (3:1)
Bramki - Krzysztof Kowalski, Kajetan Kołacki

Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 1:1 (0:1)
Bramki: 70 (karny) - Sebastian Pacek (37)

Nielba Wągrowiec - Piast Kołodziejewo 11:1

Sobota, niedziela 5/6 lutego
Mieszko Gniezno - BKS Bydgoszcz 3:0 (3:0)
Bramki: Tomasz Kaźmierczak 2 (3, 35), Tomasz Bzdęga (44, karny)

Unia Janikowo - Hobro IK, Dania 0:0

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 5:0 (1:0)
Bramki: Adrian Kowalski, Kamil Frąckowiak, Michał Świątkowski, Wiktor Gawroński, samobójcza

Elana Toruń - Cuiavia Inowrocław 2:1 (0:1)
Bramki: - Adrian Brzeziński

Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 2:2 (1:0)
Bramki: Korneliusz Sochań (43), Kamil Żylski (87, karny) - testowany (78), Paweł Wróblewski (82, głową)

Nielba Wągrowiec - Notecianka Pakość 4:0 (1:0)

Polonia Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 3:2 (2:0)
Bramki: Jakub Makowski 2, Kacper Lewandowicz - testowany 2 (72, 87)

Sportis Łochowo - Łokietek Brześć Kujawski 9:1 (4:0)
Bramki: Michał Kalitta 4, Mateusz Góra 2, Mateusz Zbiranek 2, Marcin Droż - Piotr Szczęsny

Unia Solec Kujawski - Zjednoczeni Trzemeszno 7:2 (4:1)
Bramki: Masato Hayashi 2 (18, 75), Krzysztof Szal (20), Sebastian Pacek (21), Filip Maison (29), Paweł Elszyn (47), Patryk Ciężkowski (89) - Filip Maison (7, samobójcza), ? (60)

Pogoń Mogilno - SKP Słupca 0:5 (0:2)

Olimpia Grudziądz - OKS Sokół Ostróda 1:1 (0:0)
Bramki: Jose Cabrera (47) - testowany (56)

Wda Świecie - GKS Przodkowo 1:5 (0:0)
Bramka: Wiktor Majer

Piast Kołodziejowo - BOSiR Dąb Barcin 0:0

Włocłavia Włocławek - KS Kutno 1:0 (0:0)
Bramki: Damian Kacperski (55)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Widzew II Łódź 2:2
Bramki: Damian Rysiewski, Maciej Kot -.

Pogoń II Mogilno - Zootechnik Kołuda Wielka 1:1

Unia Wąbrzeźno - Węgrowianka Węgrowo 1:2 (0:2)
Bramki: Paweł Mazurowski - Dawid Frelek 2

Kujawiak Kruszyn - GKS Fabianki 2:5 (0:1)
Bramki: - Krzemiński, D. Słomski, Korpalski 2

Start Stawki - Kujawy Markowice 8:1 (1:1)

Zdrój Ciechocinek - Drwęca Golub Dobrzyń 2:0 (0:0)
Bramki: K. Kajak (62), M. Rafiński (83)

Lech Rypin - Huragan Pobiedziska 0:1 (0:1)

Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno 3:8 (0:6)
Bramki: - Piotr Gross, Piotr Kaczkowski, Kamil Kurkierewicz, testowani 5

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kowal 3:5 (1:1)

Motor Lubawa - Sparta Brodnica 3:4
Bramki: Cezary Sobolewski, Roman Śnieżawski, Mateusz Szymański - Grzegorz Domżalski, Bartosz Kaczyński

Unia Gniewkowo - Mustang Ostaszewo 4:0 (4:0)
Bramki: Michał Hałas 2, Radosław Kłosowski, Krzysztof Milewski.

Wiślanin Bobrowniki - Wzgórze Raciążek 6:0 (1:0)
Bramki: Krystian Szpanelewski 3, Łukasz Strużewski 2, Klaudiusz Kowalewski

Elana Toruń - Start Pruszcz 2:1

Noteć Gębice - GKS Sompolno 2:4
Bramki: Bednarek, Linowski

Unia Leszcze - Unia II Solec Kujawski 2:3

Orzeł Służewo - Spójnia Białe Błota 2:2

Lech Dobre - Noteć Inowrocław 4:2

Tarpan Mrocza - Gopło Kruszwica 4:2

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Nałecz Babiak 2:2

Cukrownik Tuczno - Dąb Potulice 3:1

Pałuczanka Żnin - Snajper Rogowo 1:0

Kolorowi kruszą Zamkowa - Hetman Orchowo 0:10

Tłuchovia Tłuchowo - Sparta Mochowo 8:1

Zagłębie Piechcin - LZS Jadowniki 5:0

Pomorzanin Serock - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:0

Grom Więcbork- LKS Dąbrowa Chełmińska 1:5

Piast Bądkowo - Włocłavia II Włocławek 5:1

Wda Świecie junior starszy - Pomowiec Kijewo 7:0 (2:0)

Wicher Wielgie - Mień Lipno 0:4
Bramki: Dawid Cymerman 2, Jakub Ciechanowski, Filip Falkowski.

Wideo. Zapis początku sparingu Włocłavia Włocławek - KS Kutno

Czwartek 3 lutego
Lech Rypin - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:2 (1:1)
Bramki: Maciej Rożnowski 2 (49, 72) - (7), (76)

Środa 2 lutego
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kruszyn 13:2
Bramki: Rafał Jankowski 4, Kamil Kuropatwiński 3, Mateusz Pohlid 2, Mariusz Miłek, Leonid Hankevich, Dawid Guzek, Damian Kacperski

Niedziela 30 stycznia
Lider Włocławek - LTP Lubanie 9:2 (3:0)
Bramki: Adrian Kowalski 2, Wiktor Gawroński 2, Damian Figura, Alan Bazela, Kamil Frąckowiak, Igor Trzciński, Tomasz Szablewski

Baszta Przedecz - Kujawiak Kruszyn 1:5 (0:3)

Start Pruszcz - Sparta Przysiersk 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Wanat, Olaf Wójtowicz

LKS Ślesin - Gopło Kruszwica 0:5 (0:2)

Wda Świecie junior starszy - Gwiazda Starogród 6:3 (1:3)

Sobota 29 stycznia
KP Starogard - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:0)
Bramki: testowany (34) - Hubert Antkowiak (53), Jakub Bojas (77)

Zawisza Bydgoszcz - Jeziorak Iława 5:3 (2:1)
Bramki: Tomasz Żyliński 2, Wojciech Mielcarek, Cyprian Maciejewski, Alan Serwach -

Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń 3:0 (0:0)
Bramki: Kamil Kuropatwiński (51), testowany (60), Mariusz Miłek (73)

Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość 2:3 (0:2)
Bramki: - Mateusz Gryglewicz, samobójcza, Przemysław Strzesak.

Sportis Łochowo - Unia Solec Kujawski 1:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Zbiranek - Arkadiusz Piskorski, Krzysztof Szal.

Wda Świecie - Chojniczanka II Chojnice 1:3 (1:1)
Bramka: Tymoteusz Majka (44) -

Wda II Świecie - Pomorzanin Serock 0:5 (0:0)

Pogoń Mogilno - Victoria Września 4:1 (3:0)
Bramki: Jay Jaskólski 3 (3, 27, karny, 28), Wiktor Mrówczyński (56) - Dawid Szymański (73)

Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 5:3 (1:3)
Bramki: Mateusz Brzóstowski, Adrian Brzeziński, Paweł Borkowski, Patryk Kozłowski, testowany - Dawid Marciniak, Piotr Szczęsny, Maciej Pałczyński

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 1:4
Bramka: Maciej Sobczyk - Mateusz Molewski, Mikołaj Zawistowski, Emanuel Mikołajczyk, testowany.

Tłuchowia Tłuchowo - Sparta Brodnica 2:9

Kujawianka Izbica Kujawska - GKS Bedlno 7:4 (5:1)
Bramki: Mateusz Majewski 2, Piotr Szablewski, Rafał Michalak, testowani 3.

BKS Bydgoszcz - Noteć Łabiszyn 1:2 (0:2)
Bramki: Sławomir Podgórski - Oskar Raczkowski (6), Piotr Ziółkowski (33)

Lech Rypin - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6:1 (3:0)
Bramki: Radosław Lewandowski (9), Martyn Trędewicz 2 (14, 30), Kuba Krajewski (57), Kamil Sternicki (78), Maciej Rożnowski (80) - (54)

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0
Bramki: Paweł Karbowiński, Hubert Maciąg

Elana Toruń - Kujawiak Kowal 3:2 (1:2)
Bramki: - Vitalij Shetvs, Patryk Cichocki

MKS Drwęca Golub-Dobrzyń - Victoria Lisewo 2:3
Bramki: Marcin Malcan 2 -

Victoria Czernikowo - Zdrój Ciechocinek 7:0 (3:0)
Bramki: Michał Gorczyński 3, Michał Adamski, Kuba Adamski, Mateusz Wróblewski, Kamil Kowalski

Unia Janikowo - Lech II Poznań mecz odwołany

Piast Kołodziejowo - Unia Gniewkowo
Mecz odwołany. Złe warunki atmosferyczne

Wisła Fordon - Start Stawki 3:1 (2:0)

Noteć Inowrocław - Dąb Bąkowo 9:2 (4:1)
Bramki: Konrad Stefański (12), Oskar Białek 3 (21, 32, 62), Adrian Turowski 2 (34, 58), Daniel Wujkowski (54), testowany (78), Kacper Wachowiak (88) - Dawid Nowak (8), Błażej Olejniczak (52)

Krajna Sępólno - Fala Świekatowo 5:2 (4:1)
Bramki: Bartosz Burkiewicz 2, testowany I, testowany II, samobójcza

Wiślanin Bobrowniki - Lubienianka Lubień Kujawski 4:0 (1:0)
Bramki: Szpanelewski 2, Strużewski, Strużyna

Noteć Gębice - SKP Słupca 1:4

Wda II Świecie - Wisła Gruczno 2:5 (1:2)

Noteć Gębice - KS Fałkowo 3:2

Środa- 26 stycznia
Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
Bramka: Artur Siemaszko (80)

Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski 0:5 (0:2)
Bramki: Grzegorz Adamski 3, Krzysztof Szal, Szymon Babiarz

Wtorek - 25 stycznia
Olimpia Koło - Kujawianka Izbica Kujawska 6:0 (2:0)

Sobota - 22 stycznia
Unia Janikowo - Pogoń Mogilno 0:0

Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 2:0 (1:0)
Bramki: Paweł Behlke 2 (31, 63, karny)

Olimpia Grudziądz - Jaguar Gdańsk 4:0 (2:0)
Bramki: zawodnik testowany (6), Tomasz Kaczmarek (17), Jakub Nawrocki (53), Jakub Bojas (83)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Nielba Wągrowiec 5:1 (1:1)
Bramki: Szymon Maziarz, Damian Rysiewski 2, Karol Długosz, Konrad Klatecki

Sportis Łochowo - Pomorzanin Serock 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Góra, zawodnik testowany - Bartłomiej Świątek

Radunia Stężyca - Zawisza Bydgoszcz 4:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Łuczak (53, karny), Maciej Orłowski 2 (65, 77), Radosław Stępień (82) - Stanisław Wędzelewski (51)

Kujawianka Izbica Kujawska - Ner Poddębice 4:1 (2:0)
Bramki: zawodnik testowany, Kacper Wojtyszyn, Gracjan Szpucha, Szymon Janszczyk -.

Pomorzanin Toruń - MUKS Bydgoszcz 5:2 (2:1)
Bramki: zawodnicy testowani 5 -

Lech Rypin - Wda Świecie 2:3 (1:0)
Bramki: Błażej Dąbrowski, Bartłomiej Śmigrodzki (wolny) - Karol Maliszewski, Damian Rybacki, zawodnik testowany

Sparta Brodnica - GKS Wikielec 0:4 (0:3)

KS Ursus Warszawa - Elana Toruń 1:2 (1:0)

Piątek - 21 stycznia
Wisła II Płock - Lider Włocławek 4:1 (1:0)
Bramka: Michał Świątkowski

Środa - 19 stycznia
Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo 1:1 (1:1)
Bramki: Fabian Trynkiewicz - Damian Stasikowski.

Włocłavia Włocławek - Łokietek Brześć Kujawski 3:2 (0:1)
Bramki: testowany, Rafał Jankowski 2 - Dawid Marciniak (karny), Marcin Pałczyński

Sobota - 15 stycznia
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 2:3 (1:3)
Bramki: Ariel Jastrzembski, Korneliusz Sochań (karny) - zawodnik testowany, Oskar Graczyk 2

Elana Toruń - Chojniczanka II Chojnice 0:0

Wisła II Płock - Kujawiak Lumac Kowal 3:1 (3:1)
Bramka: Damian Ratajczyk.

Początek sparingu Włocłavia Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal 2:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie