Sportis KKP Bydgoszcz wreszcie wygrał na własnym boisku [zdjęcia]

Krzysztof Wypijewski
Bydgoskie piłkarki pokonały w niedzielę ROW Rybnik 1:0 w meczu 14. kolejki Ekstraligi. Bramkę na wagę 3 punktów w 29. minucie zdobyła Ana Barjaktarović. To było pierwsze zwycięstwo Sportisu KKP na własnym boisku w tym sezonie! Podopieczne trenera Adama Górala zajmują 8. miejsce w 14-zespołowej tabeli (ostatni jest ROW). ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STADIONU PRZY UL. SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>Dariusz Bloch

"Studio Kadra" po meczu Polska - Słowacja (1:2)

Materiał oryginalny: Sportis KKP Bydgoszcz wreszcie wygrał na własnym boisku [zdjęcia] - Express Bydgoski