Sporty walki. Trzy medale wojowników z Grudziądza

Grudziądzanie w dobrych nastrojach opuszczali Olsztyn.
Grudziądzanie w dobrych nastrojach opuszczali Olsztyn. nadesłane
W Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Amatorskiego MMA.

Nie zabrakło na nich wojowników z Klubu Okniński MMA Grudziądz prowadzonego przez Damiana Lamkowskiego. Zdobyli oni trzy medale.
Po raz kolejny bezkonkurencyjny w swojej kategorii był Hovhannes Khachatryan (67 kg). W ładnym stylu wygrał wszystkie cztery walki. W finale zwyciężył torunianina Bartłomieja Rybickiego. Khachatryan obronił tym samym mistrzowski tytuł sprzed roku. Dodatkowo został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju. Dodajmy, że Hovhannes Khachatryan od czerwca tego roku jest mistrzem kraju.
W Olsztynie grudziądzanie wywalczyli też dwa brązowe medale. Sięgnęli po nie Piotr Więcławski (80 kg junior) i Płotka (do 73 kg senior).
Podczas mistrzostw klub z Grudziądza reprezentował także Kamil Ścisłowski, który wygrał walkę w ramach "1. krok kadet“.
Impreza stała na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym.