Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wszystko jasne - znamy dziewięć najlepszych szkół Torunia w...

Sprawny Miś w Toruniu. Mistrz z SP 28 w wielkiej formie [zdjęcia]

Wszystko jasne - znamy dziewięć najlepszych szkół Torunia w turnieju Sprawny Miś. Najlepszy wynik w eliminacjach osiągnęli obrońcy pierwszego miejsca - Szkoła Podstawowa 28.

SP 28 wygrała piąty i ostatni turniej eliminacyjny, zdobywając 90 pkt. To oznacza, że wygrała wszystkie konkurencje i o punkt poprawiła rekordowy do tej pory wynik SP 32. Wiadomo już, że nikt go nie poprawi, można jedynie wyrównać, choć w półfinałach będzie trudno, bo poziom znacznie się wyrówna.

Razem z SP 28 awans do dziewiątki półfinalistów wywalczyła SP 18, która zgromadziła 58 pkt. Zadanie miała ułatwione, bo na starcie nie stanęła reprezentacja SP 17.

Turnieje półfinałowe zostaną rozegrane 17, 18 i 19 marca, jeszcze nie znamy grupy. Miejski finał zaplanowano na początku marca w Arenie Toruń. Jego zwycięzca awansuje z kolei do finału wojewódzkiego, w którym zmierzy się z najlepszymi szkołami z Włocławka, Bydgoszczy i Grudziądza. Przypomnijmy, że tytułu mistrza regionu broni w tym roku SP 28.

Wyniki eliminacji
Turniej I: SP 5 - 71 pkt, SP 15 - 60 pkt, SP Salezjańska - 46 pkt.
Turniej II: 1. SP 6 - 85 pkt, 2. SP 24 - 49 pkt, SP 13 - 44 pkt
Turniej III: SP 14 - 77 pkt, 2. SP 8 - 72 pkt, 3. SP 4 nie dojechała
Turniej IV: 1. SP 32 89 pkt, 2. SP 9 - 50 pkt, 3. SP 39 - 39 pkt
Turniej V: 1. SP 28 - 90 pkt, 2. SP 18 - 58 pkt, 3. SP 17 nie dojechała

W półfinałach zobaczymy zwycięzców pięciu turnieju eliminacyjnych, a z drugich miejsc awans wywalczyły: SP 15, SP 8, SP 9 i SP 18.

Lewandowski znowu bez gola. Fermin Lopez bohaterem Barcelony

Zaprezentowano kalendarz kobiecych turniejów tenisowych na rok 2025. Będą zmiany!