Stalex Liga. Pary barażowe rozlosowane

Unisław Team ostatecznie zajął w I lidze 5. miejsce. W barażu podopieczni Jerzego Siemienieckiego zmierzą się z Ultimate Team Bydgoszcz. Sławomir Wojciechowski
Wczoraj wieczorem 2. rundę w Stalex Lidze w Świeciu zakończyli pierwszoligowcy. Teraz przyszedł czas na play off, czyli przegrany odpada z walki o mistrzowski tytuł.

W zaległym meczu I ligi Unisław Team zremisował z WSD/Twoja Szkoła Grudziądz 5:5 (3:2). Unisławianie przerwali zatem serię porażek, ale powinni wygrać. Jeszcze na trzy minuty przed końcem prowadzili 5:3. Grudziądzanie zdecydowali się na grę z lotnym bramkarzem i ten manewr przyniósł im dwa gole, a mieli jeszcze jedną szansę, ale nie wykorzystał jej Patryk Stankiewicz. Mimo remisu Unisław Team zajął 5. miejsce, które po przejściu rundy barażowej gwarantuje teoretycznie łatwiejszego rywala w ćwierćfinale (Coco-Studio.pl).

I liga: Unisław Team - WSD/Twoja Szkoła Grudziądz 5:5 (5:3) - Rafał Szatkowski 2, Paweł Kaniewski, Jakub Piotrowski, Krystian Belzyt (UT), Michał Majka 2, Bartosz Brudniewicz 2, Fabian Chodyna (WSD).

Los przydzielił rywala

Teraz w Stalex Lidze zacznie się faza play off. Tradycyjnie rozpocznie się ona od barażów o ćwierćfinał. Wczoraj rozlosowane pary barażowe, które przedstawiają się następującą (w nawiasie z kim zwycięzca zagra w ćwierćfinale): Grudziądz Team - Wojownik Wabcz (Euro-Drób Toruń), WSD/Twoja Szkoła Grudziądz - Eco-Pol Pruszcz (Raf-Mix/Stalwit Świecie), BS Skoda Auto Grudziądz - Unisław Friends (SPX FT MDD WSG Bydgoszcz), Unisław Team - Ultimate Team Bydgoszcz (Coco-Studio.pl Bydgoszcz).

Mecze barażowe rozegrane zostaną w niedzielę od godz. 16.