9 z 18
Ekspresowo odmienił grę Legii. Pod wodzą 40-letniego...
fot.

9. Jacek Magiera (Legia Warszawa) - pracuje od 24.09.2016 - 201 dni

Ekspresowo odmienił grę Legii. Pod wodzą 40-letniego szkoleniowca Legia zdołała zająć trzecie miejsce w grupie Ligi Mistrzów, remisując z Realem Madryt i ogrywając Sporting. W Ekstraklasie stołeczny zespół przesunął się z 14. miejsca na pozycję wicelidera, a w prestiżowych klasykach dwukrotnie pokonał Lecha Poznań.

10 z 18
Przy Bułgarskiej wykonuje znakomitą pracę. Objął drużynę...
fot. Wojciech Matusik

8. Nenad Bjelica (Lech Poznań) - pracuje od 30.08.2016 - 226 dni

Przy Bułgarskiej wykonuje znakomitą pracę. Objął drużynę pogrążoną w marazmie i szybko zmienił ją w silny kolektyw walczący w każdym meczu o zwycięstwo. Lech pod jego wodzą ma szansę na dublet. Blisko jest zwłaszcza triumfu w Pucharze Polski, do którego pozostał już tylko jeden krok.

11 z 18
W Pogoni zajął miejsce po Czesławie Michniewiczu. Niestety...

7. Kazimierz Moskal (Pogoń Szczecin) - pracuje od 24.05.2016 - 324 dni

W Pogoni zajął miejsce po Czesławie Michniewiczu. Niestety Portowcy pod jego wodzą to "mistrzowie remisów". Podziałem punktów kończyli aż 12 spotkań. Obecnie balansują na krawędzi grupy mistrzowskiej i spadkowej. Konieczność podjęcia walki o utrzymanie z pewnością nie zadowoliłaby szefów klubu.

12 z 18
Jeszcze niedawno szefowie Lechii trenerów zmienili jak...

6. Piotr Nowak (Lechia Gdańsk) - pracuje od 13.01.2016 - 456 dni

Jeszcze niedawno szefowie Lechii trenerów zmienili jak rękawiczki. W gdańskim klubie pracowali kolejno Ricardo Moniz, Joaquim Machado, Tomasz Unton, Jerzy Brzęczek, Thomas von Heesen i Dawid Banaczek. Dopiero Nowak otrzymał komfort dłuższej pracy z zespołem i zadania wywiązuje się bez większych zarzutów. Jego zespół w rundzie finałowej powalczy o mistrzostwo.

Pozostało jeszcze 5 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Kuchnia inna niż wszystkie. Tak mieszka facet, który kocha gotować

Kuchnia inna niż wszystkie. Tak mieszka facet, który kocha gotować

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Cena truskawek spada, ale jest problem z jakością. Przymrozki uderzą też w warzywa

Rząd szykuje ulgę dla jednego z największych pracodawców w Polsce

Rząd szykuje ulgę dla jednego z największych pracodawców w Polsce

Zobacz również

Kuchnia inna niż wszystkie. Tak mieszka facet, który kocha gotować

Kuchnia inna niż wszystkie. Tak mieszka facet, który kocha gotować

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne  2025. Wyniki, zdjęcia

Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne 2025. Wyniki, zdjęcia