Sukces Włocławskiej Szkoły Tańca "Dance Studio"

(goz)
Świetnie się spisali wychowankowie Włocławskiej Szkoły Tańca "Dance Studio" Judyty Witkowskiej. Na III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego zajęli aż jedenaście medalowych pozycji.

W kategorii disco solo do 11 lat I miejsce zdobyła Paulina Domrzalska, a drugie Natalia Mrozińska. W konkursie hip-hop solo dziewczynki zamieniły się miejscami - pierwsze przypadło Natalii Mrozińskiej, a drugie Paulinie Dombrzalskiej. Natalia Mrozińska zajęła też drugie miejsce w konkursie duet hip-hop do 11 lat startując z Nikolą Dykiert.

W hip-hopie solo do 15 lat II miejsce przypadło Katarzynie Smykowskiej, a trzecie - Arkadiuszowi Ciarce. Także występy formacji tanecznych z Włocławskiej Szkoły Tańca uplasowały się wysoko- Sweet Dance zajęła pierwsze miejsce w hip-hopie w kategorii do lat 11, a trzecie miejsce - Sweet Dance i Art of loose w disco do 11 lat i hip-hopie powyżej 15 lat.