Nowe perspektywy dla absolwentów kierunków humanistycznych otwiera rekrutacja firmy Sunrise System.

Czeka 10 miejsc pracy na stanowisku Młodszy SEO Copywriter czeka na osoby posiadające umiejętność sprawnego przygotowywania tekstów. Wykształcenie kierunkowe (np. filologiczne, dziennikarskie) mile widziane.

Kim jest SEO Copywriter?

Firma Sunrise System specjalizuje się w promowaniu stron internetowych w wynikach wyszukiwania, na przykład wyszukiwarki Google. Osiąganie wysokich pozycji w wynikach na określone słowa kluczowe jest obecnie zależne od wartościowego kontentu - treści umieszczanych na promowanych stronach internetowych i poza nią. SEO Copywriter dba o przygotowywanie ciekawych materiałów, które poza wartością informacyjną pomagają w pozycjonowaniu stron.

To jeden z nowych zawodów o rosnącym znaczeniu - obecność w Internecie i posiadanie dobrze napisanej strony www to dziś warunek skutecznego konkurowania w praktycznie każdej branży gospodarki.

Humanista na etacie, ile płacą?

Sunrise System proponuje zatrudnienie na umowę o pracę, na początek na stanowisku Młodszego SEO Copywritera z pensją 2250 zł brutto, prywatną opieką medyczną i jasno określoną ścieżką kariery. Może ona przybrać różne kierunki - obecnie w firmie na stanowiskach menedżerskich lub specjalistycznych pracuje kilka osób, które swoją drogę zawodową rozpoczynały od pracy właśnie w charakterze SEO Copywritera.

Aby zostać SEO Copywriterem potrzebne jest zamiłowanie do pisania - osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowywanie codziennie konkretnej liczby tekstów na wskazane tematy - przyda się więc lekkie pióro i umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji, bo tematyka może być różna . Doświadczenie nie jest wymagane - firma zapewnia szkolenia wdrożeniowe. Aplikacje na stanowisko można składać poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie sunrisesystem.pl/praca.