Super Babcia i Super Dziadek - poznaliśmy laureatów ogólnopolskiego finału! Zobacz kto zwyciężył!

Akcja specjalna Super Babcia i Super Dziadek
Z okazji Dni Babci i Dziadka publikujemy życzenia dla seniorów przesłane przez Czytelników. Sami seniorzy opowiadają także, jak pięknie być dziadkami. Trwa głosowanie, w którym Czytelnicy wybierają Super Babcię i Super Dziadka 2024. Na laureatów czeka mnóstwo nagród.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w finale
ogólnopolskim

_______________

KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki pierwszego etapu
w kategorii Super Babcia
KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki pierwszego etapu
w kategorii Super Dziadek

____________________

SUPER BABCIA
Wojewódzki ranking liderek

Wojewódzki ranking liderek zdecyduje o tym, które babcie awansują do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń. Babcia, która zdobędzie najwięcej głosów w województwie otrzyma m.in. nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wojewódzki ranking

____________________

- Publikacja życzeń to wspaniała niespodzianką dla dziadków - mówi Anna Geisler koordynująca naszą akcję. - W głosowaniu naszych Czytelników, spośród adresatów życzeń, zostaną wybrani najsympatyczniejsi seniorzy w naszym województwie.

Nasi kochani Dziadkowie

Seniorzy są fundamentem rodziny - od nich wszystko się zaczęło. Wszyscy darzą ich wyjątkowym uczuciem. Dla wnuków to oni zwykle są bardziej pobłażliwi niż rodzice, oni najbardziej rozpieszczają. U nich zawsze można znaleźć wsparcie i dobrą radę, która jest poparta życiową mądrością i doświadczeniem.

Wdzięczne dziadkom są nie tylko wnuki, lecz także ich rodzice. Często podziwiają swoich rodziców za to, jak doskonale sprawdzają się w roli dziadków i jakim są wsparciem w wychowaniu najmłodszych i opiece nad nimi.

W tym roku wyjątkowo uczcimy Dni Babci i Dziadka w naszej gazecie. 22 stycznia w naszym serwisie internetowym ukaże się wielka galerią z życzeniami od naszych Czyteników. Dodatkowo seniorzy, którzy zgłoszą się do naszej akcji, opowiedzą nam o tym, jak cudownie jest być babcią i dziadkiem, jak można spełniać się w tej roli i cieszyć miłością całej rodziny.

POZNAJ LIDERÓW NASZEJ AKCJI

Andrzej Nijak

emisja bez ograniczeń wiekowych

Bronisław Krąkowski

emisja bez ograniczeń wiekowych

Beata Jarocha

emisja bez ograniczeń wiekowych
Super Babcie i Super Dziadków
wybiorą nasi Czytelnicy

Spośród seniorów, którzy znajdą się w internetowej galerii z okazji Dni Babci i Dziadka, głosami naszych Czytelników, zostaną wybrani najsympatyczniejsze babcie i najsympatyczniejsi dziadkowie. Otrzymają oni pamiątkowe dyplomy z życzeniami od wnuków oraz nagrody - vouchery na fotoobraz czyli wydrukowane w dużym formacie na płótnie wybrane przez siebie zdjęcie - na przykład zdjęcie ukochanych wnuków! Taki fotoobraz będzie wspaniałą, rodzinną pamiątką i codziennie będzie sprawiać dziadkom wiele radości.

Nagród będzie oczywiście więcej. Pięć babć i pięciu dziadków, którzy zdobędą najwięcej głosów, otrzyma zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Na zwycięzców akcji w województwie, którzy zdobędą najwięcej głosów wśród babć i dziadków czeka wyjątkowa nagroda - tytuł Super Babci i Super Dziadka, publikacja zdjęcia na okładce naszej gazety i nagroda finansowa w wysokości 1000 złotych.

Główne nagrody czekać będą w finale naszej akcji, do którego awansuje dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, którzy zdobędą najwięcej głosów. W finałowym głosowaniu będą oni rywalizować o głosy z laureatami z innych regionów.

Babcia i dziadek, którzy zwyciężą w wielkim finale ogólnopolskim otrzymają główne nagrody finansowe w wysokości 20 000 złotych, które będą mogli przeznaczyć na spełnienie swoich marzeń!

Gotówka będzie czekać także na babcie i dziadków, którzy w finale ogólnopolskim zajmą kolejne cztery miejsca (od drugiego do piątego). Oni będą mogli przeznaczyć na realizację swoich planów nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

Ważne terminy
 • Specjalny dodatek do gazety z życzeniami dla seniorów z okazji Dni Babci i Dziadka zostanie dołączony do całego nakładu gazety w poniedziałek, 22 stycznia. W dodatku ukażą się życzenia, które zostały przesłane do wtorku, 16 stycznia włącznie.
 • Życzenia przesłane po tym terminie, wraz z życzeniami publikowanymi w dodatku, ukażą się w galerii życzeń w naszym serwisie internetowym.
 • Głosowanie na Super Babcie i Super Dziadków rozpocznie się w poniedziałek, 22 stycznia i będzie trwać do środy, 6 marca do godz. 21:00.
 • Głosowanie w ogólnopolskim finale, w którym weźmie udział dziesięć babć i dziesięciu dziadków z naszego województwa, rozpocznie się w poniedziałek, 11 marca i będzie trwać do czwartku, 21 marca do godz. 21:00
Na seniorów
czekają nagrody

Nagrody dla Super Babć

W każdym regionie babcie, które w kategorii Super Babcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • pamiątkowy dyplomy z życzeniami od wnuków
 • voucher na fotoobraz z dowolnie wybranym zdjęciem
 • publikację zdjęcia w galerii laureatów akcji Super Babcia i Super Dziadek 2024 w naszym serwisie

_______________

Nagrody w rankingu wojewódzkim w kategorii Super Babcia

Babcie, które w wojewódzkim rankingu zwycięzców z regionów zdobędą najwięcej głosów otrzymają następujące dodatkowe nagrody:

 • za zajęcie pierwszego miejsca - tytuły Super Babcia, publikację zdjęcia na okładce naszej gazety oraz nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych
 • za zajęcie miejsc od 1 do 10 - awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń
 • za zajęcie miejsc od 1 do 5 - zaproszenia na rodzinną sesję fotograficzną

_______________

Nagrody w finale ogólnopolskim w kategorii Super Babcia

W wielkim ogólnopolskim finale babcia, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę finansową w wysokości 20 000 złotych.

Babcie, które w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od drugiego do piątego otrzymają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

Nagrody dla Super Dziadków

Nagrody w kategorii wojewódzkiej Super Dziadek, za zajęcie pierwszego miejsca w głosowaniu:

 • tytuł Super Dziadek
 • publikacja zdjęcia na okładce naszej gazety
 • nagroda finansowa w wysokości 1000 złotych.

Dziadkowie, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 w głosowaniu wojewódzkim otrzymają:

 • pamiątkowy dyplom z życzeniami od wnuków
 • voucher na fotoobraz z dowolnie wybranym zdjęciem
 • zaproszenie na rodzinną sesję fotograficzną
 • publikację zdjęcia w galerii laureatów akcji Super Babcia i Super Dziadek 2024 w naszym serwisie
  Za zajęcie miejsc od 1 do 10 w kategorii Super Dziadek - awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym główną nagrodą jest 20 000 złotych na realizację marzeń
  .

_______________

Nagrody w finale ogólnopolskim w kategorii Super Dziadek

W wielkim ogólnopolskim finale dziadek, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główną nagrodę finansową w wysokości 20 000 złotych.

Dziadkowie, którzy w finale ogólnopolskim zajmą miejsca od drugiego do piątego otrzymają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych.

_____________________

Informacji o akcji udziela:
Marta Zmarzlik
tel. 502 499 553
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska