SUPER BABCIA | SUPER DZIADEK 2024. Fala pozytywnych emocji i wielkie wzruszenie na starcie naszej wyjątkowej akcji!

Akcja specjalna SUPER BABCIA i SUPER DZIADEK
Dni Babci i Dziadka już za nami, ale miłość, troska i wdzięczność za bliskich towarzyszą nam cały czas. Razem z naszymi Czytelnikami stworzyliśmy wielką galerię zdjęć i życzeń dla Super Babć i Super Dziadków z naszego regionu. Zobaczcie, jaką falę pozytywnych emocji wywołała nasza akcja w mediach społecznościowych!
KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ
- sprawdź aktualne
wyniki głosowania

____________________

Fala wzruszeń
na Facebooku

Dumni z nominacji Super Babcie i Super Dziadkowie chętnie chwalą się udziałem w plebiscycie na swoich profilach na Facebook’u. Dziękują za wsparcie i miłość, jaką otrzymują od bliskich i udostępniają posty publikowane na naszym fanpagu na Facebooku.

Szczęśliwi uczestnicy akcji dzielą się także pomysłowymi, autorskimi grafikami oraz wykorzystują otrzymane od nas ilustracje. Media społecznościowe lubią kreatywność, a kolorowe, emocjonalne posty przyciągają uwagę odbiorców.

Wsparcie najbliższych
jest bezcenne!

Rodzina to źródło największego wsparcia dla Babć i Dziadków zgłoszonych do naszej wyjątkowej akcji. Dzieci i wnuki z dumą i radością dzielą się informacją o udziale swoich bliskich w plebiscycie. To dowód na to, jak silna jest więź między pokoleniami. Ich reakcje oraz piękne komentarze to źródło wzruszeń i prawdziwa motywacja dla uczestników akcji.

Entuzjazmu nie kryją również przyjaciele i znajomi nominowanych. Słowa uznania można znaleźć na profilach stowarzyszeń czy grup zrzeszających seniorów.

Media społecznościowe to przestrzeń, którą warto wykorzystać do informowania o udziale w naszej akcji. Aby ułatwić Super Babciom i Super Dziadkom zdobycie jak największej liczby głosów, przygotowaliśmy specjalny poradnik.

Poradnik dla seniorów
- jak zdobywać głosy z pomocą
social mediów

Wszystkim biorącym udział w naszej akcji przesyłamy ogromne gratulacje i życzymy wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: SUPER BABCIA | SUPER DZIADEK 2024. Fala pozytywnych emocji i wielkie wzruszenie na starcie naszej wyjątkowej akcji! - Dziennik Zachodni

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska