
Seksowne kreacje Sylwii Bomby
Sylwia Bomba to piękna kobieta. Swoje kobiece kształty podkreśla strojami. Chętnie pozuje do fotografii w dopasowanych, obcisłych, seksownych sukniach. Wygląda w nich zjawiskowo!
Zobacz w galerii, jak ubiera się Sylwia Bomba.

Czerwona suknia do ziemi
- W sukience z rozporkiem do pępka czuję się średnio. Obawiam się strojów, w których widać wszystkie niedoskonałości ciała. Prywatnie wiem, co ubrać, żeby ich nie eksponować. Nie noszę mini, wybieram odpowiednie dla siebie długości. - mówi Sylwia Bomba.

Szara i elegancka suknia
- Mam dystans do swojej figury i wyglądu. Potrafię z siebie żartować. Ale nawet najbardziej zdystansowana osoba, a za taką się uważam, czasami porównuje się z innymi. Zawodowe tancerki mają idealne ciała, ani grama tłuszczu czy cellulitu. Staram się być gruboskórna. Pokonuję w tym programie swoje Rubikony - słabości, nieśmiałości, kompleksy. Wychodzę ze strefy komfortu. Jestem ambitna. Braki talentu staram się nadrabiać pracowitością. - tak mówiła Sylwia Bomba o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami".