Zobacz wideo: Smaki Kujaw i Pomorza - Sezon 4 odcinek 22

Wdowa, zarazem emerytowana nauczycielka, szuka bliskości. Postanawia wynająć chłopaka do towarzystwa. On - jak się okaże - będzie jej potrzebny nie tyle do kontaktów cielesnych, ile do rozmów. Wyjdzie nietypowa terapia, której poddani zostaną oboje. O tym będzie brytyjski komediodramat "Powodzenia, Leo Grande" z Emmą Thompson, a jej ekranowym partnerem będzie Daryl McCormack. Seans zostanie wyemitowany w ramach środowego (20 lipca) Kina Kobiet w bydgoskim Heliosie przy ul. Fordońskiej 141 na 1. piętrze Galerii Pomorskiej. Początek imprezy o godz. 18.
Zanim zacznie się film, będą - jak co miesiąc - atrakcje i nagrody. Tym razem na uczestniczki czekają m.in: voucher na nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w hotelu w Gdyni, voucher na indywidualną lekcję makijażu własnego, karty podarunkowe do Galerii Pomorskiej, bony podarunkowe do gabinetów kosmetycznych. Do wygrania również zestawy kosmetyków oraz książki.
Drogie panie - jak co miesiąc żeńska impreza w kinie będzie miała motyw przewodni. W lipcu przebieramy się za marynarzy. Bluzki w paski, białe spodnie i kapitańskie czapki mile widziane, choć to nie jest wymóg.
Bilety na Kino Kobiet w kasach Heliosa i na www.helios.pl.