https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak było na Jarmarku Wielkanocnym na Rynku w Gniewkowie. Zobaczcie zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Na Rynku w Gniewkowie odbył się Wielkanocny Jarmark. Mozna było nabyć wyroby rękodzielnicze, artykuły spożywcze i świąteczne stroiki
Na Rynku w Gniewkowie odbył się Wielkanocny Jarmark. Mozna było nabyć wyroby rękodzielnicze, artykuły spożywcze i świąteczne stroiki Dominik Fijałkowski
Mieszkańcy Gniewkowa i okolicznych miejscowości mieli już okazję poczuć nadchodzące święta. A wszystko to za sprawą Wielkanocnego Jarmarku, który w niedzielę, 10 marca, odbyły się na Rynku w Gniewkowie.

Pod kolorowymi namiotami na gniewkowskim Rynku można było nabyć wielkanocne stroiki, stylowe świeczki nawiązujące do nadchodzących świąt. Pachniało przyprawami i smakołykami z grilla. Oferowano także artykuły z gęsiny. Licznie przybyli mieszkańcy mieli okazję nabyć kolorowo zdobione pierniki, przetwory owocowe i warzywne. Sprzedawcy oferowali też miód, zabawki oraz serwety, i obrusy na wielkanocne stoły. Było w czym wybierać.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska