
Ania i Grzegorz Bardowscy to jedna z najsłynniejszych par reality show TVP "Rolnik szuka żony". Udowodnili, że znalezienie miłości w programie telewizyjnym jest możliwe.
Bardowscy chętnie dzielą się z widzami fragmentami swojej codzienności. Obecnie możemy podziwiać, jak słynna para spędza wakacje. Sprawdź w naszej galerii!

O Ani i Grzegorzu Bardowskich śmiało można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Grzegorzowi od początku spodobała się Ania, i pomimo obecności innych atrakcyjnych kandydatek zdecydował się zaufać swojej intuicji.

Obecnie para jest po ślubie, doczekała się dużego i gustownie urządzonego domu z ogrodem, a także dwójki dzieci - Liwii oraz Jasia.
Urywkami codzienności chętnie dzielą się z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwalili się zdjęciami z wakacji!

Jak spędzają wakacje Bardowscy z drugiej edycji słynnego show TVP? Na zdjęciach zamieszczonych na instagramie widać, że para wybrała się z dziećmi w podróż do Turcji!