Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Takie są najgorsze pomysły na prezent na komunię. Tego nie wolno dawać dziecku na komunię [lista]

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Powinno być to przede wszystkim przeżycie duchowe, jednak wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię. Prezent na komunię to nie lada wyzwanie. Wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię a im bliżej uroczystości, tym problem, co wręczyć na komunię świętą, staje się bardziej palący. Najczęściej prezentem na komunię świętą są pieniądze, wiele osób jednak decyduje się na tradycyjny prezent. Czego na pewno nie dawać na komunię świętą? Sprawdź teraz w naszej galerii, jakie prezenty dla dziecka na pierwszą komunię świętą raczej nie spotkają się z entuzjazmem. Oto lista najgorszych pomysłów na prezent na komunię >>>>>
Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Powinno być to przede wszystkim przeżycie duchowe, jednak wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię. Prezent na komunię to nie lada wyzwanie. Wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię a im bliżej uroczystości, tym problem, co wręczyć na komunię świętą, staje się bardziej palący. Najczęściej prezentem na komunię świętą są pieniądze, wiele osób jednak decyduje się na tradycyjny prezent. Czego na pewno nie dawać na komunię świętą? Sprawdź teraz w naszej galerii, jakie prezenty dla dziecka na pierwszą komunię świętą raczej nie spotkają się z entuzjazmem. Oto lista najgorszych pomysłów na prezent na komunię >>>>>Agnieszka Bielecka
Prezent na komunię to nie lada wyzwanie. Wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię a im bliżej uroczystości, tym problem, co wręczyć na komunię świętą, staje się bardziej palący. Najczęściej prezentem na komunię świętą są pieniądze, wiele osób jednak decyduje się na tradycyjny prezent. Czego na pewno nie dawać na komunię świętą? Sprawdź teraz w naszej galerii, jakie prezenty dla dziecka na pierwszą komunię świętą raczej nie spotkają się z entuzjazmem. Oto lista najgorszych pomysłów na prezent na komunię.

Takie są najgorsze pomysły na prezent na komunię w 2022 roku

Komunie święte w Polsce rozpoczęły się w maju i trwają przez cały miesiąc aż do Bożego Ciała, które w 2022 roku wypada 16 czerwca. Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Powinno być to przede wszystkim przeżycie duchowe, jednak wiele osób staje przed dylematem, jaki prezent dać dziecku na komunię.

Przez prezenty chcemy przede wszystkim okazać miłość, uszczęśliwić, sprawić, by obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo. Idealny prezent powinien zaskoczyć, sprawić radość i być indywidualnie dopasowany.

Z badania serwisu Prezentmarzeń.pl "Jak Polacy dobierają prezenty do okazji", co trzeci Polak obecnie na komunię najchętniej wręcza tradycyjny rower. Drugą kategorią są prezenty drogie i materialne, takie jak tablety, laptopy, smartfony, aparaty fotograficzne. Polacy idą coraz częściej z duchem czasu i wręczają prezenty w formie emocji lub vouchery. Co ciekawe najmniej osób badanych wskazało, że prezenty powinny nawiązywać do duchowego aspektu uroczystości.

Takie są najgorsze pomysły na prezent na komunię - lista

Dostałeś zaproszenie na pierwszą komunię świętą i zaczynasz rozglądać się za prezentem dla dziecka? Zobacz, jakich prezentów komunijnych lepiej się wystrzegać.

Czego na pewno nie dawać na komunię świętą? Sprawdź teraz w naszej galerii, jakie prezenty dla dziecka na pierwszą komunię świętą raczej nie spotkają się z entuzjazmem. W powyższej galerii lista najgorszych pomysłów na prezent na komunię.

Gadżety elektroniczne na pierwszą komunię

Materiały promocyjne partnera
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska