https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Targ kulinarny z darami lata we Włocławku [zdjęcia]

Wojciech Alabrudziński
Już po raz trzeci Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zorganizowało targ z darami lata. Impreza pod hasłem "Na jesieni świat się mieni" przyciągnęła na włocławskie bulwary miłośników dobrych potraw i przetworów z warzyw i owoców. Na miejscu można było spróbować domowych pierogów, wędlin, ciast. Były też wykonane tradycyjnymi sposobami wyroby z mleka, a także miody, herbaty.
Już po raz trzeci Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zorganizowało targ z darami lata. Impreza pod hasłem "Na jesieni świat się mieni" przyciągnęła na włocławskie bulwary miłośników dobrych potraw i przetworów z warzyw i owoców. Na miejscu można było spróbować domowych pierogów, wędlin, ciast. Były też wykonane tradycyjnymi sposobami wyroby z mleka, a także miody, herbaty. Wojciech Alabrudziński
Już po raz trzeci Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zorganizowało targ z darami lata. Impreza pod hasłem "Na jesieni świat się mieni" przyciągnęła na włocławskie bulwary miłośników dobrych potraw i przetworów z warzyw i owoców.

Wybrane dla Ciebie

Emerytury czerwcowe brutto i netto - mamy wyliczenia. Takie pieniądze dla seniorów

Emerytury czerwcowe brutto i netto - mamy wyliczenia. Takie pieniądze dla seniorów

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska