5 z 12
Pralka

Jeden cykl to około 70 groszy
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Pralka

Jeden cykl to około 70 groszy

6 z 12
Konsola do gier...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Konsola do gier
Użytkowana około 4 godzin w ciągu dnia będzie nas kosztować około 0,8 zł.

Oświetlenie
Miesięczne oświetlenie mieszkania/domu będzie kosztowało nas około 6 złotych.

Ładowarka do telefonu
Korzystanie z tego urządzenia będzie nas kosztować 2 złote miesięcznie.

7 z 12
Płyta indukcyjna...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Płyta indukcyjna
Z niej korzystamy około 2-3 godzin dziennie. Jej używanie będzie nas kosztowało około 1,6 zł dziennie.

Czajnik elektryczny
Dzienne użycie tego urządzenia będzie nas kosztować około 75 groszy

8 z 12
Piekarnik...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Piekarnik
Korzystamy z niego około 2 godzin dwa razy w tygodniu. Koszt takiego użytkowania będzie wynosił około 1,5 zł (jedno pieczenie). Miesięcznie to wyjdzie około 12 złotych

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Festiwal Architektury w Koronowie pełen wydarzeń. Odsłonięto m. in. mural

Festiwal Architektury w Koronowie pełen wydarzeń. Odsłonięto m. in. mural

Co za atmosfera na Motoarenie! Kibice na meczu Pres Toruń - Motor Lublin

Co za atmosfera na Motoarenie! Kibice na meczu Pres Toruń - Motor Lublin

Były emocje, była walka i mistrz wreszcie pokonany! Co tam się działo - mamy zdjęcia

Były emocje, była walka i mistrz wreszcie pokonany! Co tam się działo - mamy zdjęcia

Zobacz również

Ta grupa emerytów wypadła teraz z programu emerytur bez podatku. Mamy wyliczenia

Ta grupa emerytów wypadła teraz z programu emerytur bez podatku. Mamy wyliczenia

Co za atmosfera na Motoarenie! Kibice na meczu Pres Toruń - Motor Lublin

Co za atmosfera na Motoarenie! Kibice na meczu Pres Toruń - Motor Lublin