https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

To już ostatni moment do zagłosowania na Grudziądzki Budżet Obywatelski

(PA)
Jeszcze tylko dziś można zagłosować - tylko elektronicznie - na wybrane projekty do realizacji w ramach GBO 2018.
Jeszcze tylko dziś można zagłosować - tylko elektronicznie - na wybrane projekty do realizacji w ramach GBO 2018. Aleksandra Pasis
Jeszcze tylko dziś można wziąć udział w głosowaniu - tylko i wyłącznie elektronicznym - na projekty zgłoszone do piątej edycji Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Lista projektów dostępna jest na stronie www.haszgru.pl Znajdziecie tutaj inwestycje osiedlowe oraz ogólnomiejskie z krótkimi opisami.

Przypominamy, że w trwającej edycji pozytywnie oceniono 75 projektów. Można oddać dwa głosy na inwestycje z Waszej dzielnicy i dwa głosy na inwestycje ogólnomiejskie.

Trwa głosowanie na projekty Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2018 [wideo]

Jak głosować? Wystarczy wejść na stronę www.haszgru.pl lub gbo.grudziadz.pl Tutaj znajdziecie zakładkę "głosuj na wybrane" gdzie należy kliknąć oraz znajdziecie zakładkę "zgłoszone zadania.przeglądaj", by zapoznać się z projektami.

W sumie w edycji GBO 2018 mamy do wydania 3 mln. zł. Wyniki poznamy na początku maja.

WIDEO. Pogoda na wtorek, 3 kwietnia

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska