To nie był bezpieczny weekend w powiecie nakielskim

  To nie był bezpieczny weekend w powiecie nakielskim

  (ms)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Policja sporo miała w weekend pracy

  Policja sporo miała w weekend pracy ©Maja Stankiewicz

  Tylko w sobotę doszło na drogach do paru groźnych zdarzeń. Nikt nie zginął, kilka osób trafiło jednak do szpitali w Nakle, Bydgoszczy, Pile.
  Policja sporo miała w weekend pracy

  Policja sporo miała w weekend pracy ©Maja Stankiewicz

  Cztery osoby ranne to bilans wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem na drodze powiatowej w Występie koło Nakła. 18 -letni kierowca BMW, jadący w kierunku Bydgoszczy, zdecydował się na manewr wyprzedzania. Niestety, nie opanował pojazdu i auto dachowało w rowie. Trasa biegnie przez teren zalesiony. Często po deszczach jest tu ślisko.

  Uszkodzone zostały też dwa inne samochody.
  Widząc zdarzenie kierowca opla astry gwałtownie zahamował, renault laguna uderzył w tył tego pojazdu.
  Kierowca BMW, podobnie jak dwie osoby podróżujące oplem zabrane zostały do szpitala karetką pogotowia. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala w Bydgoszczy najbardziej poszkodowaną 18-letnią pasażerkę BMW.

  Trzy osoby zabrane do szpitala to efekt niebezpiecznego zdarzenia, do którego doszło w sobotę po godz. 17 na drodze krajowej nr 10, w pobliżu Mrozowa. Auto osobowe renault laguna zjechało na pobocze i tam dachowało.

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło też w sobotę w gminie Mrocza. 23-letni mieszkaniec Człuchowa nie opanował auta. Jego BMW wypadło z trasy i dachowało. W tym wypadku, na szczęście, skończyło się na uszkodzonym pojeździe i mandacie. Nikt nie został ranny. Kierowca był trzeźwy.

  Gwałtowne ulewy i porywy wiatru dają się ostatnio mocno we znaki kierowcom i pieszym. Uważajmy na drodze.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej