Weronika Radzimowska-Mejer. Kim jest żona Meza?
Weronika Radzimowska-Mejer to żona popularnego polskiego rapera Jacka Mejera występującego pod pseudonimem Mezo. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Fridy (ur. 2019) oraz syna Fryderyka (ur. 2022).
Kobieta uzyskała tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Pracuje jako nauczycielka jogi i instruktorka fitnessu. Ma na swoim koncie liczne certyfikaty po ukończeniu różnych szkoleń, wśród nich m.in. Vinyasa Ashtanga Yoga 200h wg międzynarodowych standardów Yoga Alliance. Jest też właścicielką kameralnego studia Sąsiedzka Joga w Suchym Lesie niedaleko Poznania.
Jak wygląda żona znanego rapera? Mamy dużo zdjęć! Sprawdź naszą galerię!
Mezo: wiek, żona, dyskografia
Mezo, czyli Jacek Mejer urodził się 1 lipca 1982 roku w Poznaniu. To raper i dziennikarz radiowy. Ma na swoim koncie takie nagrody jak Eska Music, VIVA Comet i Superjedynka. Dwukrotnie nominowany do Fryderyka.
Współpracował z takimi artystami jak: Ascetoholix, Slums Attack, Owal/Emcedwa, DJ Decks, Liber, Duże Pe, IGS, Sylwia Przybysz, Grupa Operacyjna czy 52 Dębiec.
Przygodę z muzyką rozpoczął na przełomie 1994 i 1995 roku, występując w amatorskim zespole Jurki. W 2000 roku wraz z kilkoma muzykami pod nazwą Lajner nagrali materiał zatytułowany „Mezo”.
Na rynku zaczęły pojawiać się kolejne utwory z jego udziałem. 2003 nakładem wytwórni muzycznej UMC Records Mezo wydał swój debiutancki album studyjny „Mezokracja”. Wydawnictwo dotarło do 11. miejsca zestawienia OLiS i zostało nagrodzone tytułem albumu roku podczas gali Eska Music Awards, a także uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii „najlepszy album hip-hop”.
Jego następne utwory także cieszyły się dużą popularnością.
Dyskografia. Albumy:
- Mezokracja (2003)
- Wyjście z bloków (2005)
- Eudaimonia (2006)
- Herezje (2009)
- Słowo ma moc (2009)
- Mezoteryka (2011)
- Krajobraz po bitwie (2014)
- Życiówka (2017)
- Credo (2020)