Policyjny dron obserwował kierowców. Posypały się mandaty

- Chwilę po godzinie 6.45 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym na ulicy Łódzkiej w Toruniu w kierunku Bydgoszczy, następnie do godziny 8.30 wpływały kolejne zgłoszenia z tego rejonu - informuje mł. asp. Dominika Bocian, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Toruniu.
Polecamy
Jak ustalili działający na miejscu policjanci, przed pojazdy Audi i Renault wybiegły dziki, w wyniku czego doszło do zderzenia ze zwierzętami. Za wspomnianymi pojazdami zatrzymał się kierujący Volkswagenem, zaś jadący za nim Ford nie wyhamował i najechał na tył Volkswagena.
- Także na ulicy Łódzkiej, w przeciwnym kierunku jazdy, dziki wybiegły przed dwa kolejne samochody Suzuki i Fiata - dodaje mł. asp. Dominika Bocian.
W wyniku opisanych zdarzeń kierowca Volkswagena trafił do szpitala, jego obrażenia nie są jeszcze znane. Na miejscu padły 3 dzik, a dwa kolejne z uwagi na rozległe obrażenia zostały humanitarnie odstrzelone przez myśliwego.
Polecamy nasze grupy i strony na Facebooku: