Toruńskie zespoły na zdjęciach Angeliki Plich

  Toruńskie zespoły na zdjęciach Angeliki Plich

  opr. (wit)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wystawa Angeliki Plich
  1/14
  przejdź do galerii

  Wystawa Angeliki Plich ©Agata Jankowska

  Od kilku lat zbiera doświadczenie w fotografii koncertowej, fotografując wydarzenia odbywające się w mieście. Jej pasja narodziła się z miłości do muzyki. W fotografii najważniejsze jest dla niej ukazywanie emocji występujących na scenie artystów.
  12 października Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu odbyło się otwarcie wystawy fotografii koncertowej. Angelika Plich zaprezentowała 12 fotografii,[/b] przedstawiających toruńskie zespoły, występujące na deskach klubu na przestrzeni ostatnich czterech lat. Na wystawie znalazły się zdjęcia takich lokalnych artystów jak Manchester, MGM czy Absurd. Zaprezentowane zdjęcia to dokumentacja ewolucji zarówno lokalnej sceny muzycznej, jak i klubu Pamela oraz umiejętności fotograficznych Angeliki.

  Wydarzenie uświetnił występ brytyjskiej grupy Will Wilde Band. Will Wilde to wokalista i wirtuoz harmonijki ustnej. Mimo młodego wieku wydał już trzy przychylnie przyjęte płyty i mówi się o nim, że swoją grą zabiera słuchacza w inny wymiar.

  Koncert Willa supportował występ toruńskiej grupy Storytellers. To gitarowy duet, wykonujący muzykę instrumentalną. Gitarzyści minimalistycznym instrumentarium tworzą liryczne melodie.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo