Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy....

    Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy. Każdy może trafić na każdego. Ta zasada nie dotyczy jedynie pucharowiczów

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Gol24

    Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy

    Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy ©Polska Press/Dobuszyński

    Totolotek Puchar Polski. We wtorek (20 sierpnia) o godzinie 12;00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie par I rundy zwanej również 1/32 finału. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby obrońca trofeum (Lechia Gdańsk) zagrał z finalistą (Jagiellonia Białystok) albo pierwszy zespół ze swoimi rezerwami (np. Legia Warszawa).
    Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy

    Totolotek Puchar Polski: we wtorek losowanie par I rundy ©Polska Press/Dobuszyński

    W I rundzie (1/32 finału) zobaczymy szesnaście zespołów PKO Ekstraklasy z poprzedniego sezonu, 18 zespołów Fortuna 1 Ligi, a także dziesięć najlepszych zespołów z poprzedniej edycji 2 ligi, szesnastu zdobywców Pucharu Polski na szczeblu okręgowym i czterech zwycięzców rundy wstepnej, która odbyła się na początku sierpnia.

    W losowaniu każdy będzie mógł trafić na każdego. No, prawie. Wyjątek stanowią drużyny, które reprezentowały nas w tym sezonie europejskich pucharów - więc Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk i Cracovia. One trafią do pierwszego koszyka i do nich najpierw będa dolosowane cztery drużyny z koszyka drugiego, w którym znajdzie się 60 pozostałych ekip.

    Wzorem poprzedniej edycji gospodarzami meczów I rundy (1/32 finału) będą drużyny z niższego szczebla (lub te, które zostały wylosowane jako pierwsze w przypadku par z tego samego szczebla).

    Mecze (bez rewanżów) zaplanowano na 24, 25 i 26 września 2019 roku.

    Uczestnicy I rundy (1/32 finału) Totolotek Pucharu Polski:
    I koszyk:
    Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Cracovia.
    II koszyk: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Korona Kielce, Arka Gdynia, Wisła Płock, Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa - zeszły sezon), ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Stal Mielec, Sandecja Nowy Sącz, GKS 1962 Jastrzębie, Podbeskidzie Bielsko-Biała, GKS Tychy, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Puszcza Niepołomice, Chojniczanka Chojnice, Stomil Olsztyn, Odra Opole, Warta Poznań, Chrobry Głogów, Wigry Suwałki, Bytovia Bytów, GKS Katowice, Garbarnia Kraków (Fortuna 1 Liga), Radomiak Radom, Olimpia Grudziądz, GKS Bełchatów, Elana Toruń, Widzew Łódź, Pogoń Siedlce, Stal Stalowa Wola, Znicz Pruszków, Górnik Łęczna, Resovia (2 liga), Ruch Chorzów, Błękitni Stargard, Olimpia Elbląg, Gryf Wejherowo (runda wstępna), Chełmianka Chełm, Chemik Bydgoszcz, Chemik Police, Concordia Elbląg, Gryf Słupsk, Hutnik Kraków, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Legia II Warszawa, Olimpia Zambrów, Polonia Środa Wielkopolska, Rekord Bielsko-Biała, Stal Brzeg, Stal Rzeszów, KS Stilon Gorzów Wielkopolski, Unia Skierniewice, Zagłębie II Lubin (zwycięzcy szczebla okręgowego).



    PUCHAR POLSKI w GOL24


    Więcej o PUCHARZE POLSKI - newsy, wyniki, terminarz, drabinka

    Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Piątek, 20 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
    14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
    Sobota, 21 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
    18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
    18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
    20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
    16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
    16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
    16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
    17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
    19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
    12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
    10:00 Lech Poznań U-15 -:- Warta Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
    15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
    16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
    14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 19.09.201921.09.2019
    12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    12:30 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    10:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
    13:30 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
    16:00 Burnley FC -:- Norwich City
    16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Everton FC -:- Sheffield United
    16:00 Manchester City -:- Watford FC
    18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
    16:00 Levante UD -:- SD Eibar
    18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
    21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
    20:00 FC Metz -:- Amiens SC
    20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
    20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
    20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
    20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
    20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
    15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
    15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
    18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
    18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
    20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
    Niedziela, 22 września 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    13:45 Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    16:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 West Ham United -:- Manchester United
    17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
    17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
    12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
    14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
    16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
    18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
    21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
    15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
    17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
    21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
    12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
    15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
    17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
    18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
    12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
    15:00 Bologna FC -:- AS Roma
    15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
    15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
    18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
    20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
    Poniedziałek, 23 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
    20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
    Wtorek, 24 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
    20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
    21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
    21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
    21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
    15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
    16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
    16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
    17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
    17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
    17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
    18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
    20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
    Środa, 25 września 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału 17.09.201925.09.2019
    17:00 Orzeł Marszowice -:- Foto-Higiena Gać
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - IV runda 25.09.201925.09.2019
    16:00 Granit Roztoka -:- LKS Bystrzyca Górna
    16:00 MKS Szczawno Zdrój -:- Polonia-Stal Świdnica
    16:00 Pogoń Pieszyce -:- AKS Strzegom
    16:00 Słowianin Wolibórz -:- Skałki Stolec
    16:00 Wenus Nowice -:- Bielawianka Bielawa
    16:00 Zieloni Łagiewniki -:- Lechia Dzierżoniów
    16:00 Łomniczanka Stara Łomnica -:- Zjednoczeni Ścinawka Średnia
    16:00 Śnieżnik Domaszków -:- Włókniarz Kudowa Zdrój
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
    16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
    Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
    14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
    12:00 Lech Poznań U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201925.09.2019
    16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
    16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
    19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
    20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
    21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
    19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
    19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
    19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
    19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
    19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
    19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
    19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
    21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
    21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
    21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
    21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
    21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
    21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
    15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
    15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
    15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
    15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
    16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
    16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
    16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
    16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
    16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
    16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
    17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
    18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
    18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
    19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
    19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
    20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa
    Czwartek, 26 września 2019
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
    19:00 SD Eibar -:- Sevilla FC
    20:00 Celta Vigo -:- Espanyol Barcelona
    21:00 Real Sociedad -:- Deportivo Alaves
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
    21:00 Torino FC -:- AC Milan
    — Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
    16:00 Unia Skierniewice -:- Piast Gliwice
    17:30 Odra Opole -:- Arka Gdynia
    20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź

    Galeria