Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący bmw nie dostosował prędkości do panujących warunków, wpadł w poślizg, przejechał przez pas zieleni, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem meriva. Kierującego bmw przewieziono do szpitala. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Do bydgoskich szpitali trafiły również dwie ranne osoby z opla.
- Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - mówi podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.
Kierowcy, którzy wczoraj przejeżdżali obok miejsca wypadku, musieli się liczyć z utrudnieniami. Trwały one przez kilka godzin.
Wideo: Smaki Kujaw i Pomorza sezon 2 odcinek 18
