Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osięcinach z oddziałami...

Uczniowie z Osięcin mają talent do biegania [zdjęcia]

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Osięcinach z oddziałami gimnazjalnymi uczestniczyli w indywidualnych biegach przełajowych w Radziejowie.

Początek rywalizacji sportowej w nowym roku szkolnym wypadł wspaniale. Dwa miejsca na podium zajęli uczniowie z Osięcin. Dominika Gościnna z kl. VIIb zajęła drugie miejsce w grupie dziewcząt, a Filip Sobczak z IIc - trzecie miejsce w grupie chłopców. Na czwartym miejscu znalazł się Rafał Gawroński też z Iic. Opiekunem grupy jest T. Polaszewski.
Gratulacje!

Pogoda na dzień + 4 kolejne dni (27.09 + 28.09-1.10.2017) | POLSKA
Źródło: TVN Meteo Active/x-news

Polska królowa Madrytu. Zdetronizowała Arynę i śrubuje niesamowite rekordy [WIDEO]

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie! Zacięty finał z Aryną Sabalenką!

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie. Zobacz zapis naszej relacji na żywo z finału