W jednym z mieszkań na terenie gminy Szubin policjanci z miejscowego komisariatu zatrzymali 55-latka poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych do odbycia kary pozbawienia wolności.
Na podstawie dwóch listów gończych sąd poszukiwał 55-letniego mieszkańca gminy Szubin, który miał do odbycia 2,5 roczną karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione w przeszłości.
- Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez blisko półtora roku do wczoraj, kiedy to szubiński dzielnicowy ustalił, że poszukiwany przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy. Mężczyzna, którego funkcjonariusze zastali pod ustalonym adresem, został sprawdzony w policyjnych systemach. To potwierdziło, że 55-latek powinien odbywać karę w zakładzie karnym, dlatego też, po wykonaniu niezbędnych czynności, został tam przewieziony - informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią.
Co wydarzy się w 2018 roku? Przepowiada Jasnowidz z Człuchowa