Bilety na imprezy kulturalne, karnety do klubów rekreacyjnych i restauracji będzie można wygrać w czwartek podczas pierwszych otrzęsin najmłodszego na UMK wydziału politologii i studiów międzynarodowych.
Impreza rozpocznie się o godz. 19 w klubie Kotłownia (w budynku DS. 5 przy ul. Słowackiego 5/7). W programie m.in. wybory miss i mistera otrzęsin i konkursy, w których będzie można wygrać m.in. bilety na imprezy kulturalne, karnety do klubów rekreacyjnych i restauracji.
16. wydział uniwersytetu rozpoczął działalność we wrześniu. Powstał z połączenia instytutu politologii i instytutu stosunków międzynarodowych. Prowadzi takie kierunki, jak: dziennikarstwo i komunikacja społeczna; politologia oraz stosunki międzynarodowe.