MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uśmiechnięty Dzień nadchodzi. Tym razem dzieci spędzą go u dinozaurów!

Przygotowujemy cykliczną imprezę pod hasłem Uśmiechnięty Dzień. Na zaproszenia mogą liczyć wychowankowie domów dziecka i pozostałych placówek opiekuńczo-wychowawczych z regionu, którzy wezmą udział w konkursie plastycznym. Nagrodą za wykonanie pracy będzie udział w naszej zabawie Uśmiechnięty Dzień, która potrwa prawie cały dzień. Tym razem odbędzie się w JuraParku w Solcu Kujawskim. Zaplanowaliśmy ją na 29 lipca.

„Dinozaury są wśród nas. Pokaż, jak wyobrażasz sobie współczesne życie z dinozaurami” - tak brzmi temat konkursu plastycznego, do którego zapraszamy placówki opiekuńczo-wychowawcze, w tym domy dziecka i rodziny zastępcze, z województwa kujawsko-pomorskiego. Od kilkunastu lat organizujemy tę akcję dwa razy w roku. Zbliża się edycja wakacyjna.

Dzieci wśród dinozaurów
Nagrodą za wykonanie pracy będzie udział w naszej zabawie Uśmiechnięty Dzień, która potrwa prawie cały dzień. Tym razem odbędzie się w JuraParku w Solcu Kujawskim. Zaplanowaliśmy ją na 29 lipca. Tego dnia, właśnie na terenie pełnym dinozaurów, karuzel i placów zabaw, poprowadzimy wyjątkowe spotkanie, w którym uczestniczy każdorazowo około 200 dzieci z opiekunami.
Praca może być wykonana dowolną techniką (kredkami, pisakami, farbkami, może być to szkic, wycinanka, praca z włóczki czy z krepy). Można ją wykonać w kilka osób. To znaczy: dzieci, zamieszkałe pod jednym adresem, wspólnie ją przygotowują. Później przy ocenianiu, nie weźmiemy pod uwagę liczby małoletnich autorów, lecz efekty ich zaangażowania. Obowiązuje jednak limit: każdej placówce wolno dostarczyć tylko jedną pracę.

Czekamy na zgłoszenia
Rysunek, malunek czy wycinankę (jak kto woli) należy wysłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Dla celów naszej akcji, prosimy o podanie takich informacji, jak dane kontaktowe placówki, imię i nazwisko dyrektora i liczba dzieci, które wykonały zadanie. Po wypełnieniu ankiety, otrzymają Państwo potwierdzenie na wcześniej wskazanego maila.

Stawiamy na wygodę, nie trzeba więc fatygować się na pocztę, żeby wysłać pracę. Wystarczy zrobić jej zdjęcie i wysłać jako załącznik, już razem ze wspomnianym formularzem. Zegar tyka - na zgłoszenia czekamy do 19 lipca 2024 roku do godz. 12:00. Wyniki opublikujemy 23 lipca.

Karuzele z niespodziankami
Komisja specjalna przyjrzy się każdej pracy. W wakacyjnej edycji Uśmiechniętego Dnia nagrody otrzyma od nas pięć placówek z regionu. Wyróżnienia także przyznamy. 29 lipca, czyli kiedy zaprosimy na finał zabawy, mamy w programie m.in. zwiedzanie parku dinozaurów, kino, jazdę na karuzelach, zabawę na placach zabaw, imprezkę z animatorem, ciepły posiłek w restauracji na terenie JuraParku, a na koniec - wręczenie każdemu małemu uczestnikowi toreb pełnych upominków. Prowadzący placówki, które dostaną zaproszenia, muszą we własnym zakresie zorganizować dojazd wychowanków do Solca Kujawskiego.

REGULAMIN KONKURSU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska