Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Prawie 650 zawodników wzięło udział w VII Zimowym Biegu...

VII Zimowy Bieg Dębowy w Dąbrowie. Rekordowa frekwencja [zdjęcia]

VII Zimowy Bieg Dębowy w Dąbrowie [zdjęcia]

Prawie 650 zawodników wzięło udział w VII Zimowym Biegu Dębowym w Dąbrowie. W 7-stopniowym mrozie biegali na 5 i 15 kilometrów. Zawodnicy nordic walking mieli do pokonania 7,5 kilometra.

Bieg główny, zgodnie z przewidywaniami, wygrał Andrzej Starzinksij z Ukrainy. Drugi na mecie zameldował się jego rodak Voldymuyr Timashov, trzeci - Damian Kłopotek z Torunia, a czwarty - Zbigniew Kledzik z Chomiąży Szlacheckiej.

Damian Piernikowski z Fabianek najszybciej pokonał dystans 5 kilometrów. Na podium stanęli również Patryk Łukaszewski z Gniezna oraz Zbigniew Górczyński z Fabianek.

W ramach biegu rozegrano również Mistrzostwa Polski Grubasów. W kategorii classic zwyciężył Adrian Jabłoński z Nakła, a w kategorii semi - Rafał Gacka z Sicienka.

Wśród kijkarzy najlepszy tego dnia był Franciszek Trzciński z Chełmna, który wyprzedził Kacpra Stawickiego z Mierucina i Marcina Radomskiego.

Max Verstappen najlepszy w kwalifikacjach w Miami. W niedzielę wyścig Formuły 1 w USA

Polska królowa Madrytu. Zdetronizowała Arynę i śrubuje niesamowite rekordy [WIDEO]

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie! Zacięty finał z Aryną Sabalenką!