W Ciechocinku odbył się 4. Otwarty Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych [zobacz zdjęcia]

Krzysztof Górski
Emocji nie brakowało zarówno na płycie boiska jak i trybunach. W tegorocznej imprezie o puchary i medale rywalizowało 16 ekip z regionu.

Ciechociński turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tegorocznej edycji wzięło udział 16 drużyn, które po losowaniu zostały podzielone na 4 grupy. Do fazy pucharowej awansowało 8 najlepszych zespołów.

Po wielogodzinnych zmaganiach doping publiczności najbardziej uskrzydlił zespół Troskliwe Misie, który w wielkim finale pokonał drużynę Kisiel z Ryżem. Co ciekawe, kapitanem zwycięzców był Jakub Pietrykowski, który ze swoją ekipą wywalczył złoto rok wcześniej i ponownie sięgnął po tytuł Najlepszego Zawodnika Turnieju.

Wśród wszystkich uczestników wyłoniono Najlepszą Zawodniczkę – Dorotę Olszewską (Kisiel z Ryżem), Najlepszego Zawodnika – Jakuba Pietrykowskiego (Troskliwe Misie), a także przyznano nagrodę Zawodnika Fair Play, dla Pawła Michalskiego (Gnojce) Dodatkowo rozlosowano 3 nagrody dla publiczności. Impreza została zorganizowana przez OSiR w Ciechocinku we współpracy z Justyną Maziarz – Malinowską.

Klasyfikacja końcowa: 1. TROSKLIWE MISIE 2. KSIEL Z RYŻEM 3. VOLLEY TEAM MIX 4. KOLOROWE MOTYLKI 5. BUŁKI I ROGALE 6. GNOJCE 7-8 BŁĘKITNI SKĘPE, ODWIECZNY PROBLEM 9-12 JULA TEAM, DREAM TEAM, WARZYWO GAMING, PĘDZĄCE WIELBŁĄDY 13-16 GALOPUJĄCE PELIKANY, DRUŻYNA PIERŚCIENIA, ATAKUJE ZNIENACKA PĘKA POSADZKA, SALSA TEQUILA.

Impreza została zorganizowana przez OSiR w Ciechocinku we współpracy z Justyną Maziarz – Malinowską. Sponsorzy: OSiR w Ciechocinku, MTM Industries Sp. z o.o., DH Wózki Widłowe, W Kreskę, Ford Auto Styl Włocławek, Uzdrowisko Ciechocinek.

Flash INFO, odcinek 10- najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.