https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Gostycynie każdy może zrobić sobie... fajną bombkę

Uczestnicy nocki w czasie robienia bombki
Uczestnicy nocki w czasie robienia bombki archiwum GP
W tym roku po raz drugi Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie z Zespołem Szkół zorganizowała dla dzieci w bibliotece "Noc katarzynkowo-mikołajkową".

W zabawie wzięło udział 20 uczniów z klas I-III szkoły podstawowej. Impreza rozpoczęła się od zabaw integracyjnych, aby dzieci z różnych klas mogły się lepiej poznać.

Następnie uczestnicy, pod opieką Magdaleny Górki próbowali sił w zrobieniu własnoręcznej bombki na choinkę. Po kolacji odwiedził ich gość specjalny. Na prezenty od Mikołaja trzeba było zapracować piosenką, wierszykiem lub tańcem.

Najwięcej radości dzieciom sprawiły tradycyjne wróżby andrzejkowe - przekłuwanie szpileczką serca z imionami chłopców lub dziewcząt, wyścigi butów, losowanie zawodów i wiele innych. - Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, a współorganizatorom i wolontariuszom za pomoc - mówi kierowniczka biblioteki Klaudia Kwasigroch.

Wiadomości z Tucholi

Czytaj e-wydanie »

Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska