W Grudziądzu będzie koncert sylwestrowy. Na scenie Teatr...

  W Grudziądzu będzie koncert sylwestrowy. Na scenie Teatr Broadway i śpiewaczka Nina Nowak

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Grudziądzanie pytają, czy w tym roku będzie koncert sylwestrowy? Oczywiście! Sceną zawładnie rewia Teatru Broadway ze Szczecina (barwne stroje, śpiew i balet, tancerki ze strusimi piórami). Ozdobą będzie Nina Nowak (alt) - piękna solistka, śpiewająca z najlepszymi orkiestrami na świecie.
  Śpiewaczka Nina Nowak (alt) wystąpi w grudziądzkim teatrze podczas koncertu sylwestrowego

  Śpiewaczka Nina Nowak (alt) wystąpi w grudziądzkim teatrze podczas koncertu sylwestrowego ©SERWIS CK TEATR

  Nina Nowak wystąpiła m.in. na gali UEFA Euro 2012, podczas Wielkiej Gali Pokoju w 2014 - z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Jordanii, ku czci poległych w walkach Gazie i na Bliskim Wschodzie. Współpracuje z wybitnym kompozytorem Krzysztofem Pendereckim. Występuje z takimi orkiestrami jak London Symphony Orchestra, New York Philharmonic, Berlin Pilharmonic, Los Angeles Philharmonic...

  Laureatka nagrody ONZ (za charytatywną działalność na rzecz głodujących ludzi w Afryce) wykonuje hity musicalowe, filmowe i operowe. Przebiera się w efektowne kreacje, co czyni występ atrakcyjny nie tylko dla ucha, ale i oka.

  - Uczestnicy koncertu sylwestrowego w teatrze oczekują programu na wysokim poziomie artystycznym, nastrajającego zabawowo.
  Takie sygnały mieliśmy po pierwszym, ubiegłorocznym sylwestrze - objaśnia Anna Janosz, dyrektorka CK Teatr. - Koncert udał się a ludzie byli zadowoleni. Wpisaliśmy więc go do stałego kalendarza imprez. W ub.r. nowy rok witało w teatrze prawie 350 osób. W pierwszej części grał zespół klezmerski. Bardzo dobry, ale nie wszyscy uważali, że tego rodzaju ambitna muzyka jest odpowiednia na sylwestra. Karnawałowy nastrój wprowadziła dopiero po przerwie Orkiestra Marka Czekały. Dlatego w tym roku stawiamy na rewię. Zaproponowaliśmy też w ub.r. pozostanie po koncercie, na wspólną zabawę przy muzyce. Około 100 osób bawiło się aż do godz. 3.30. W tym roku też przewidujemy imprezę z tańcami do rana.

  Nowy rok w teatrze witać mogą nie tylko pary. Także grupy przyjaciółek lub przyjaciół niekoniecznie mających swoich partnerów. To się w ub.r. sprawdziło. Wszyscy tańczyli, gremialnie, "wężykiem" w przestronnych wnętrzach teatru.
  Trzy godziny występów, catering w przerwach

  Teatr Broadway i Nina Nowak mają po trzy wejścia na scenę (półgodzinne). W sumie to trzy godziny programu. - Przygotujemy catering. Serwowany będzie w przerwach - informuje Anna Janosz. - Nie zabraknie szampana o północy.

  Koncert sylwestrowy w teatrze rozpocznie się 31 grudnia o godz.20.30. Bilety kosztują 150 zł od osoby.
  Będą sprzedawane od 2 listopada.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej