W Grudziądzu ścigali się kierowcy z całego regionu. Hondy dominowały [zdjęcia]

(DD)
Jedna z prób czasowych Krzysztofa Koszyńskiego w hondzie civic. Zajął drugie miejsce w swojej klasie i trzecie w "generalce”. Piotr Bilski
Po kolejnej rundzie cyklu "Grudziądzki mistrz kierownicy", najbliżej zdobycia tego tytułu jest Wojciech Klusek, z grudziądzkiej delegatury Automobilklubu Toruńskiego jeżdżący hondą civic.
II edycja Grudziądzkiego Mistrza KierownicyNa start oczekuje Marcin Szczęchuła AT na Peugeocie 106

Grudziądzki Mistrz Kierownicy druga edycja 2015

Druga runda zawodów o mistrzowski tytuł rozegrana została w niedzielę.

W swoich klasach zwyciężyli: Łukasz Gorczycki (honda civic, ATGrudziądz), Robert Rudnicki (honda CRX, ATWąbrzeźno), Wojciech Klusek (honda civic, AT Grudziądz). W klasyfikacji generalnej na podium stanęli: 1. Klusek, 2. Rudnicki, 3. Krzysztof Koszyński (honda civic, AT Wąbrzeźno).

W klasyfikacji cyklu prowadzi Wojciech Klusek przed Arturem Swedurą (toyota celica) i Łukaszem Gorczyckim.

Następne, ostatnie już zawody o tytuł "Grudziądzkiego mistrza kierownicy" odbędą się 23 sierpnia. Cykl organizuje grudziądzka delegatura Automobilklubu Toruńskiego.