https://pomorska.pl
reklama
II tura wyborów - pasek artykułowy

W Kikole rywalizacja pod siatką była naprawdę zacięta. Każdy dawał z siebie wszystko [zdjęcia]

Małgorzata Chojnicka
W Kikolskim Turnieju Siatkówki Plażowej rywalizowały cztery drużyny damskie i aż dziewięć męskich. Walczono do ostatniej piłki i naprawdę nikt nie odpuszczał. Wśród pań pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Paulina Tomczyk i Martyna Lewandowska, drugie – Emilia Kuźniak i Natalia Kacprowicz, trzecie – Magdalena Kopczyńska i Magdalena Bonowicz, a czwarte – Małgorzata Piasecka i Karolina Orylska. Najlepszą drużyną męską okazali się Kamil Krajewski i Zbigniew Mielnik. Drugie miejsce wywalczyli Jakub Tomczyk i Kamil Góreczny, trzecie – Piotr Znaniecki i Dariusz Bonisławski, a czwarte – Marek Pawłowski i Wiktor Jaworski.Wszystkim uczestnikom gratulujemy ducha sportowej rywalizacji!Flash INFO, odcinek 24 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.
W Kikolskim Turnieju Siatkówki Plażowej rywalizowały cztery drużyny damskie i aż dziewięć męskich. Walczono do ostatniej piłki i naprawdę nikt nie odpuszczał. Wśród pań pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Paulina Tomczyk i Martyna Lewandowska, drugie – Emilia Kuźniak i Natalia Kacprowicz, trzecie – Magdalena Kopczyńska i Magdalena Bonowicz, a czwarte – Małgorzata Piasecka i Karolina Orylska. Najlepszą drużyną męską okazali się Kamil Krajewski i Zbigniew Mielnik. Drugie miejsce wywalczyli Jakub Tomczyk i Kamil Góreczny, trzecie – Piotr Znaniecki i Dariusz Bonisławski, a czwarte – Marek Pawłowski i Wiktor Jaworski.Wszystkim uczestnikom gratulujemy ducha sportowej rywalizacji!Flash INFO, odcinek 24 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza. Małgorzata Chojnicka
W Kikolskim Turnieju Siatkówki Plażowej rywalizowały cztery drużyny damskie i aż dziewięć męskich. Walczono do ostatniej piłki i naprawdę nikt nie odpuszczał.

Wśród pań pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie Paulina Tomczyk i Martyna Lewandowska, drugie – Emilia Kuźniak i Natalia Kacprowicz, trzecie – Magdalena Kopczyńska i Magdalena Bonowicz, a czwarte – Małgorzata Piasecka i Karolina Orylska.

Najlepszą drużyną męską okazali się Kamil Krajewski i Zbigniew Mielnik. Drugie miejsce wywalczyli Jakub Tomczyk i Kamil Góreczny, trzecie – Piotr Znaniecki i Dariusz Bonisławski, a czwarte – Marek Pawłowski i Wiktor Jaworski.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy ducha sportowej rywalizacji!

Flash INFO, odcinek 24 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gala Ekstraklasy 2025 - Michał Listkiewicz

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Tą rośliną otruto sławnego filozofa. Latem codziennie ją mijasz po drodze

Tą rośliną otruto sławnego filozofa. Latem codziennie ją mijasz po drodze

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska