Siatkówka i piłka nożna w powiecie golubsko-dobrzyńskim – zobacz zdjęcia i wyniki z rozgrywek

Karolina Rokitnicka
W Golubiu-Dobrzyniu zorganizowano natomiast Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet Nadesłane
Kolejne mecze piłki nożnej rozegrała piąta liga, w tym drużyny z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Promień Kowalewo zremisował, a Sokół Radomin wygrał. W Golubiu-Dobrzyniu zorganizowano natomiast Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet.

Wyniki meczów piątej ligi z powiatu golubsko-dobrzyńskiego

Promień Kowalewo Pomorskie zremisował z Victorią Koronowo 1:1.

- W pierwszej połowie gra była wyrównana – powiedział Bartosz Jagielski, trener Promienia. - Nam dopisało szczęście albowiem rywal nie strzelił rzutu karnego. Bardzo dobrze spisał się Dybka. W drugiej połowie mieliśmy mniej argumentów w ataku. Cieszymy się z pierwszego zdobytego punktu. Tym bardziej, że walczyliśmy dzisiaj w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

PROMIEŃ KOWALEWO POMORSKIE - skład

Dybka, Marski, Andrzejewski, Kraśniewski (82 Kończalski), Łuszczyński, Pankowski 1, Wilkanowski, Perełka (75 Marcinkowski), Rożnowski, Olkowski, Kwiatkowski (23 Kopaczewski).

Do udanych swój mecz może zaliczyć Sokół Radomin. Wygrał z Victorią Czernikowo 2:0.

-Do przerwy było bardzo dużo walki – powiedział Mariusz Słowik, prezes Sokoła. - Jednak to my mieliśmy więcej okazji bramkowych. Ponadto sędzia nie podyktował dla nas rzutu karnego za faul na Pawle Jachowskim. W drugiej połowie w 54 minucie objęliśmy prowadzenie, Kilkanaście minut później udało się nam wyprowadzić skuteczną kontrę, po której podwyższyliśmy wynik. Później już tylko broniliśmy wyniku. Jesteśmy zadowoleni zarówno z tego spotkana jak i z dobrego początku całego sezonu.

SOKÓŁ RADOMIN – skład

Miłosz Szponikowski, Nurkowski, Waldemar Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Robert Piotrowski, Dawid Muchewicz, Kamil Szponikowski (68 Przemysław Jachowski 1), Legin (80 Piasecki), Belczyński (60 Żuchowski), Paweł Jachowski 1.

Trwa głosowanie...

Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje?

Turniej siatkówki plażowej kobiet w Golubiu-Dobrzyniu

Na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu rozegrano natomiast turniej siatkówki plażowej kobiet. Przystąpiło do niego pięć par brało. Grały systemem „każdy z każdym”. Wygrał duet Aleksandra Dudek – Marcelina Sikora. Drugie uplasowały się Marta Dąbrowska i Natalia Kwaśniewska. Trzecie miejsce należało do Doroty Olszewskiej i Marceliny Kwiatkowskiej czwarte zajęły: Emilia Nadolna – Katarzyna Chruścińska, a piąte Anna Matusiak – Julia Latawiec.

Siatkówka i piłka nożna w powiecie golubsko-dobrzyńskim – zo...