Okazało się, że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej na krajową, kierujący citroenem, 23-letni mieszkaniec Mysłakówka, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się z kierunku Lipna w stronę Warszawy, 40-letniemu kierowcy skody zamieszkałemu w Skępem.
>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<
W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów.
Citroen najechał najpierw na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu uszkadzając znak drogowy a następnie dachował zatrzymując się na przeciwległym pasie ruchu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Choć całe zdarzenie wyglądało groźnie, to, na szczęście, uczestnicy kolizji nie odnieśli poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu aut ze względu na znaczne uszkodzenia do których podczas tego zdarzenia. Za rażące naruszenie przepisów i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, funkcjonariusze zatrzymali też prawo jazdy sprawcy tej kolizji.
Pogoda na dzień (17.01.2017) | KUJAWSKO-POMORSKIE
Źródło: TVN Meteo Active/x-news