W lipnowskim sztabie WOŚP jest gorąco....

  W lipnowskim sztabie WOŚP jest gorąco. W niedzielę wielki finał akcji

  Zdjęcie autora materiału
  Joanna Chrzanowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Na niedzielę na scenie przy NCL zaplanowano również licytację ciekawych gadżetów

  Na niedzielę na scenie przy NCL zaplanowano również licytację ciekawych gadżetów ©Marcin Jaworski

  Stu sześćdziesięciu wolontariuszy wyjdzie w niedzielę na ulice Lipna, by zbierać pieniądze na rzecz specjalistycznych szpitali dziecięcych.
  Na niedzielę na scenie przy NCL zaplanowano również licytację ciekawych gadżetów

  Na niedzielę na scenie przy NCL zaplanowano również licytację ciekawych gadżetów ©Marcin Jaworski

  Czy uda się pobić rekord z zeszłego roku i zebrać więcej niż 72 tysięcy złotych? Wszystko w rękach mieszkańców. Sztabowcy i wolontariusze zrobią wszystko, by padł nowy rekord. Co ciekawe, najmłodsza wolontariusza, która będzie zbierała pieniądze z rodzicami, ma sześć lat.

  Jak informuje Jakub Klaban, szef lipnowskiego sztabu WOŚP, osoby, które w najbliższą niedzielę będą kwestować na ulicach Lipna będą mogły liczyć na ciepłe posiłki. Mała Armia Lipno zaserwuje im grochówkę. Pyszności przygotuje także stowarzyszenie „Krzyżówki”. Nad bezpieczeństwem kwestujących czuwać będzie policja.

  Lipnowski sztab WOŚP wspierają szkoły, wiele się już działo i nadal dzieje , m.in. turnieje sportowe. Co czeka na nas w dniu finału? O godz. 14 będzie Bieg Mikołajów. Na parkingu przy Nowym Centrum Lipna będzie można przekonać się, jak wygląda świat z innej perspektywy - w autogoglach, odbędzie się ponadto pokaz pierwszej pomocy. Na godz. 15 zaplanowano uroczyste otwarcie imprezy. Uświetni je występ chóru „Prym-ka”. W godz. 15.30-18 będzie licytacja ciekawych przedmiotów. Od 18 na scenie prezentować się będą zespoły: Kavoo, Altrosenso i Świnka Halinka. Na zakończenie finału nie zabraknie światełka do nieba.

  Dodajmy, że na ten dzień zaplanowano także imprezy na strzelnicy w Złotopolu (godz. 11), „Pierwszy oddech pod wodą” w krytej pływalni (godz. 10) oraz Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci w hali LO (godz. 10).


  Stop Agresji Drogowej. Odcinek 5

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej