https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Opatowicach panie z gminy Radziejów bawiły się na swoim święcie

W Opatowicach w gminie Radziejów, było uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uświetniła je grupa teatralna z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie pod kierunkiem Grażyny Trzmielewskiej.Nauczą się pływać, będą bezpieczni na wodzie - uczniowie z Osięcin;nfUroczystości nie obyły się bez kwiatka dla każdej pani od Mirosława Kołodziejczyka, sołtysa Opatowic, był też wspaniały tort wraz z lampką szampana i mocy życzeń dla pań.
W Opatowicach w gminie Radziejów, było uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uświetniła je grupa teatralna z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie pod kierunkiem Grażyny Trzmielewskiej.Nauczą się pływać, będą bezpieczni na wodzie - uczniowie z Osięcin;nfUroczystości nie obyły się bez kwiatka dla każdej pani od Mirosława Kołodziejczyka, sołtysa Opatowic, był też wspaniały tort wraz z lampką szampana i mocy życzeń dla pań. Mirosław Kowalski
W Opatowicach w gminie Radziejów, było uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uświetniła je grupa teatralna z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie pod kierunkiem Grażyny Trzmielewskiej.Uroczystości nie obyły się bez kwiatka dla każdej pani od Mirosława Kołodziejczyka, sołtysa Opatowic, był też wspaniały tort wraz z lampką szampana i mocy życzeń dla pań.

W Opatowicach w gminie Radziejów, było uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Uświetniła je grupa teatralna z Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie pod kierunkiem Grażyny Trzmielewskiej.

Nauczą się pływać, będą bezpieczni na wodzie - uczniowie z Osięcin

Uroczystości nie obyły się bez kwiatka dla każdej pani od Mirosława Kołodziejczyka, sołtysa Opatowic, był też wspaniały tort wraz z lampką szampana i mocy życzeń dla pań.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kultura i rozrywka

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska