Radziejowscy policjanci spotkali się z przedszkolakami, aby zasiąść w jury konkursu „Bezpieczny Przedszkolak”.
Na zaproszenie przedszkolaków odpowiedzieli asp. szt. Michał Braszkiewicz i asp. szt.. Marcin Krasucki .
Wizyta wiązała się z kolejną edycją konkursu „Bezpieczny Przedszkolak”. Policjanci zasiedli w jury konkursu wspólnie z dyrektor przedszkola Katarzyną Ulewicz oraz logopedą Bogumiłą Pawłowską.
Czteroosobowe zespoły maluchów rozwiązywały zadania i zagadki z zakresu ruchu drogowego oraz prezentowały swoje praktyczne umiejętności. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą zdobytą podczas zajęć w przedszkolu.
Celem głównym konkursu była nauka zachowań na drodze i w sytuacji zagrożenia. Jak podkreślił na zakończenie zmagań asp .szt. Michał Braszkiewicz - dzieci były bardzo dobrze przygotowane, wszystkie zadania wykonały poprawnie.