https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wąbrzeski amfiteatr to już kupa gruzu [zdjęcia]

Trwa rozbiórka amfiteatru w Wąbrzeźnie. W jego miejsce powstanie nowy. Nam udało się zajrzeć do pomieszczeń dawnej "muszli" i restauracji zanim zostały jeszcze zburzone. Przetarg na „Przebudowę i rozbudowę amfiteatru” wygrała Spółka Budowlano – Usługowa „BUDEX Lutomirski i Wspólnicy z Lipna. Miasto za nowy obiekt zapłaci 3.998.754,60 zł brutto.
Trwa rozbiórka amfiteatru w Wąbrzeźnie. W jego miejsce powstanie nowy. Nam udało się zajrzeć do pomieszczeń dawnej "muszli" i restauracji zanim zostały jeszcze zburzone. Przetarg na „Przebudowę i rozbudowę amfiteatru” wygrała Spółka Budowlano – Usługowa „BUDEX Lutomirski i Wspólnicy z Lipna. Miasto za nowy obiekt zapłaci 3.998.754,60 zł brutto. Alicja Kalinowska
Trwa rozbiórka amfiteatru w Wąbrzeźnie. W jego miejsce powstanie nowy. Nam udało się zajrzeć do pomieszczeń dawnej "muszli" i restauracji zanim zostały jeszcze zburzone.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska